Як підключити телевізор до ноутбука.

Для використання телевізора в якості додаткового монітора ноутбука необхідна наявність спеціального кабелю. А в деяких ситуаціях може знадобитися набір досить рідкісних перехідників.
Вам знадобиться
  • - відеокабель.
Інструкція
1
Сучасні ноутбуки, як правило, володіють двома каналами передачі відеосигналу. Це порти VGA і HDMI. Природно, розумніше виконувати підключення телевізора до ноутбука через порт HDMI, тому що він здатний передавати цифровий, а не аналоговий сигнал. Підберіть відповідні порти в телевізорі.
2
Можна використовувати HDMI-вхід або роз'єм DVI. Це дозволить зберегти якість переданого сигналу. Пам'ятайте про те, що порт DVI його не передає звук, на відміну від HDMI. Виконайте підключення телевізора до ноутбука. Включіть обидва пристрої.
3
Спочатку налаштуйте параметри роботи телевізора. Відкрийте меню його налаштувань і перейдіть до пункту «Джерело сигналу». Виберіть той роз'єм, який ви підключили до ноутбука (DVI або HDMI). Деякі моделі телевізорів мають два або три порти HDMI. Переконайтеся в тому, що ви вибрали потрібний номер роз'єму.
4
Тепер відкрийте меню «Пуск» в ноутбуці і перейдіть в панель управління. Відкрийте меню «Оформлення та персоналізація». Виберіть пункт «Дозвіл екрану», розташований в меню «Екран». Даний метод входу в меню налаштувань параметрів моніторів описаний для Windows Seven.
5
Тепер клацніть лівою кнопкою миші по графічному зображенню телевізора або екрана ноутбука і активуйте параметри «Зробити цей монітор основним». Пам'ятайте про те, що саме на обраному дисплеї будуть в першу чергу запускатися програми.
6
Тепер виберіть один з варіантів синхронної роботи декількох дисплеїв. Якщо ви хочете використовувати тільки екран телевізора, або ж ви підключили його для перегляду певних елементів крупним планом, то виберіть функції. «Дублювати екрани». Після його активації обидва дисплея будуть відображати ідентичне зображення. Врахуйте, що дозвіл другого екрану буде таким же, як і у основного дисплея.
7
Якщо ж вам потрібно використовувати телевізор незалежно від ноутбука, то виберіть функцію «Розширити екран».
Для перегляду фільмів у високій якості далеко не завжди зручно використовувати дисплей мобільного комп'ютера. У таких ситуаціях рекомендують підключити ноутбук до телевізора для виведення зображення на великий екран.
Вам знадобиться
  • Кабель HDMI-HDMI.
Інструкція
1
Виберіть тип з'єднання, яке буде встановлене між мобільним комп'ютером і телевізором. В ноутбук ах, як правило, присутні два порти, призначених для підключення зовнішнього дисплея. Це канали VGA і HDMI.
2
В сучасних телевізорах часто зустрічаються входи HDMI. Використовуйте цей роз'єм для підключення до ноутбук у. Даний метод дозволить вам передавати цифровий сигнал, що важливо при перегляді фільмів у високій якості. Ще один плюс каналу HDMI - можливість транслювання звукового сигналу.
3
Придбайте кабель HDMI-HDMI. Його довжина не повинна бути занадто великою. Це може призвести до втрати якості переданого сигналу. Увімкніть мобільний комп'ютер і телевізор.
4
Виконайте з'єднання пристроїв за допомогою підготовленого кабелю. Візьміть пульт від телевізора і перемкніть режим роботи обладнання. Для цього виберіть HDMI-порт, до якого підключений кабель.
5
Почекайте деякий час, поки мобільний комп'ютер визначить новий дисплей. Після цього на екрані телевізора відобразиться фонова картинка робочого столу. Це означає, що в даний момент активна функція «Розширити дисплей».
6
Для перемикання пріоритетного пристрої клікніть правою кнопкою миші в незайнятої області робочого столу. У меню, вкажіть пункт «Дозвіл екрану».
7
Виділіть іконку з номером два (екран телевізора) і активуйте пункт «Зробити цей дисплей основним». Виберіть відповідне дозвіл для даного екрану.
8
Якщо ви хочете, щоб обидва дисплея відображали ідентичну картинку, активуйте пункт «Дублювати екрани». У такій ситуації рекомендують призначати монітор ноутбук а основним дисплеєм. Обов'язково виберіть дозвіл екрана, допустима для обох пристроїв.