Як прикрасити весільну сукню. Як прикрасити бузкове плаття своїми руками.

Весільне плаття - один з найважливіших нарядів в житті жінки. Буде воно білосніжним, кольору іскристого шампанського або ніжно-бузковим - залежить виключно від ваших уподобань. Важливо одне, що цей наряд повинен підкреслювати вашу красу та індивідуальність, викликати захват і захоплення оточуючих. Зробити плаття оригінальним і несхожим на інші моделі можна, прикрасивши його самостійно. Додавши кольору, блискіток і пару пишних спідниць, ви станете володаркою ексклюзивного весільного плаття.
Вам знадобиться
  • - плаття;
  • - шифон, фатин, мереживо;
  • - стрази, паєтки, клейові аплікації;
  • - штучні квіти;
  • - бісер, стеклярус;
  • - нитки, моно-нить, волосінь, ножиці, голки, клейовий пістолет.
Інструкція
1
Декор квітами. Плаття, прикрашене маленькими дикими трояндами, білосніжними ліліями або червоними герберами, обов'язково вам сподобається. Штучні квіти будуть заманливо виглядати як на плаття самого простого покрою, так і на багатоярусних пишних фасонах. Закріплюйте маленькі бутони волосінню або моно-ниткою по краях ліфа, біля основи спідниці. Великі об'ємні квіти добре виглядають на довгому шлейфі, в розрізах спідниці і біля основи корсета. Використовуйте готовий декор або змайструєте прикраси самостійно, наприклад, зі шматочків білого атласу.
2
Стрази. Прикрасьте плаття пришивними стразами, якщо наряд має чистий білий топ. Намітьте розташування малюнка простим олівцем, залишаючи невеликі точки. Вибирайте нескладні візерунки, що містять стрази великих розмірів у формі крапель, рису і гуртків. Якщо ви вирішили задекорувати спідницю сукні або тільки поділ, тоді вам слід закріплювати стрази за допомогою клейового пістолета і гумового клею. Таким чином, ви заощадите час, і робота буде виглядати акуратно. Основне правило при декорі весільного плаття стразами - це прикраса окремого елемента. Не варто всипати все виріб блискучою фурнітурою.
3
Мереживо. Тонким мереживом, зібраним рюшами, прикрасьте нижні спідниці сукні, зробіть оборку на ліфі або на рукавичках. З великого мереживного полотна виріжте окремі елементи. Закріпіть їх на вбранні за допомогою шпильок, переконайтеся в тому, що декор до місця і збігається з тоном матерії самого сукні. Приметайте прикраса тонкою ниткою по самому краю. В роботі можна використовувати перлинні намистини або бісер, надаючи мереживу обсяг і оригінальність.
4
Атласні стрічки. Зауважте крупний бант з широкої стрічки, прикрасьте його підвіскою у формі кристала або краплі, закріпіть нитками вузол, щоб бант, не розв'язав. Прикрасу можна використати в декорі шлейфа, біля основи корсета, в розрізах пишних спідниць, якщо вони розташовуються каскадом.Із широкої стрічки або тканини креп-сатин виготовте пояс-обі, який підкреслить тонку талію і зробить акцент на кольорі. Наприклад, якщо костюм нареченого виконаний з матеріалу насиченого синього кольору, то підберіть стрічку такого ж відтінку і пов'яжіть її на поясі білосніжної сукні.
5
Зробіть спідницю пишною, додавши їй легкості та об'єму. Візьміть відріз фатину, прісборьте його, потім приметайте по краю до основного под'юбніком весільного наряду. Таким способом можна розширити спідницю, надавши їй форму дзвіночка, або зробити схожою на бутон дикого квітки, якщо пришивати фатин каскадом по колу всього нижнього полотнища.
6
Використовуйте різні види шифону та атласу для створення шлейфа. Підібрати основну тканину в тон до вбрання буде складно, тому для шлейфа дозволена багатошаровість, що створює суміш відтінків. Нижній шар виконуйте з полотна шифону з розмірами: ширина 100 см, а довжина від 1,20 - 2 м. Краї матерії обробіть на оверлок. Надіньте весільне плаття на манекен, щоб було зручніше виконувати кмітливість. Складіть шифон уздовж навпіл, точку середини закріпіть за серединою задньої полички сукні. Вметивайте шлейф в обидві сторони по 15-20 см по лінії стику топа і спідниць вироби, що залишилися краю будуть звисати, створюючи хвилі і розвіваючись на вітрі і при русі. Для кмітливості використовуйте армовану нитка або леску.Верхній шар шлейфа може бути виконаний з мокрого шовку, наприклад. Розміри полотнища повинні бути менше, ніж основа першого шару. Тобто, шириною - 80 см, а довжиною на 20 см коротший, ніж деталь з шифону. За аналогією можна виконати кілька шарів. Місце кріплення шлейфа до сукні задекоріруйте поруч з намистин, страз або тасьми.
Зверніть увагу
Весільний наряд бажано прикрашати, дотримуючись чіткого стилю, щоб уникнути накопичення непотрібних деталей і елементів. Не варто декорувати одночасно і стрічками, і мереживом, і стразами.
Корисна порада
Обережно намічайте розташування прикрас на сукню. У разі, коли доводиться відпорювати неправильно пришите прикраса, на поверхні тканини можуть залишитися сліди проколів від голки.