Як пророщувати жито.

Пророщених насіння зернових знаходять сьогодні застосування в системі здорового харчування, а також у багатьох дієтах. Користь вживання паростків пшениці, вівса, ячменю в наші дні не підлягає сумніву: вона підтверджена вченими, медиками і практикою. Пророщена жито займає в цьому ряду особливе місце, оскільки склад речовин і ферментів, «прокидаються» в процесі замочування, дещо відмінний від інших зернових. Так, у житі більший відсоток ензимів, вітаміну Е, калію, магнію і кремнію, ніж, наприклад, у пшениці. Однак щоб всі ці корисні властивості не розгубилися під час процедури пророщування, слід дотримуватися послідовність дій.
Інструкція
1
Візьміть добову норму споживання житніх зерен. Як правило, це від 80 до 100-120 грамів (4-5 столових ложок).
2
Переберія зерно, відокремлюючи сміття, а також недостиглі та пошкоджені зерна.
3
Ретельно промийте зерна жита кип'яченої або проточною водою і висипте в приготовлену ємність. Це може бути миска, тарілка, невисока каструля з широким дном. Важливо, щоб посуд був скляний, емальований або пластикова (в емальованому не повинно бути відколів і тріщин). Шар сухих зерен жита не повинен перевищувати 2-х см.
4
Залийте зерна чистою водою (краще талою або з фільтра) так, щоб вода ледь-ледь покривала шар жита.
5
Посуд з зволоженими зернами прикрийте зверху бавовняною тканиною або марлею (можна закрити нещільної кришкою) і приберіть в темне або затінене місце, але ні в якому разі не під прямі сонячні промені. Температура повітря не повинна перевищувати + 22-24? C.
6
Протягом дня перевіряйте ємність. Якщо вона закрита кришкою, то знімайте її на 10-15 хвилин в цілях провітрювання і виключення появи затхлого запаху. У міру висихання води додавайте її до початкового рівня.
7
Якщо до цього кроку ви все робили правильно, вже на другу добу на ваших зернах повинні з'явитися паростки. Процес їх прокльовування залежить від температури повітря в приміщенні і якості вихідного зерна.
8
Обережно, намагаючись не пошкодити тендітні паростки, промийте пророщені зерна. Можна зробити це, наливаючи кип'ячену воду прямо в ємність, в якій вони перебувають, і акуратно помішуючи їх (воду злити 3-4 рази і продовжити промивку в свіжій воді). А можна дбайливо перекласти зерна в друшляк і промити їх під проточною водою. Пророщена жито готова до вживання.
Зверніть увагу
Тільки паростки розміром 1-2 мм (в крайньому разі, не більше 3-х) мають максимальною концентрацією вітамінів і корисних, біологічно активних речовин. Тому не слід пророщувати жито занадто долго.Пророщенние зерна жита можуть зберігатися в холодильнику не більше однієї доби. Готові страви, що містять пророслі зерна жита, можна зберігати в холодильнику довше, якщо тільки в їх складі є мед або лимонний сік.
Корисна порада
Якщо ви вирішили додати пророщені зерна в кашу, не слід кидати їх в кипляче молоко або варити разом з основним вмістом, правильніше буде додати їх у вже готову кашу.