Як вставити віртуальний диск.

Прогрес не стоїть на місці. Якщо раніше для запуску гри або перегляду фільму було потрібно придбати диск, вставити його в пристрій для читання дисків (CD-ROM, DVD-ROM), то тепер запустити гру можна з віртуального диска. Насправді, віртуальний диск нікуди не вставляється, а створюється за допомогою спеціальної програми.
Вам знадобиться
  • Daemon Tools Pro
Інструкція
1
Запустіть Daemon Tools з панелі завдань, через меню «Пуск» або якшо по значку файлу DTPro.exe в директорії зі встановленою програмою. У вікні програми в меню вгорі виберіть розділ Tools (Інструменти), якшо по ньому лівою кнопкою миші. У меню, викличте команду Add IDE Virtual Drive (додати IDE віртуальний диск) або натисніть відповідний значок на панелі управління. Якщо панель зі значками не відображається, клікніть по ній правою кнопкою миші і відзначте маркером пункт Basic. Дочекайтеся, поки додаток створить новий віртуальний диск - в нижній частині вікна ви побачите мініатюру щойно створеного віртуального диска.
2
Клацніть правою кнопкою миші по значку віртуального диска або двічі клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Поки диск порожній, він буде відображатися з поміткою Empty. У випадаючому меню виберіть команду Mount Image (монтувати образ). Вкажіть шлях до файлу, в якому міститься образ диска (.mds, .iso і так далі). Виділіть файл, щоб його ім'я відобразилося в рядку File name і натисніть кнопку Open. Дочекайтеся, поки додаток змонтує образ диска на ваш віртуальний диск. Коли операція завершитися, створений вами віртуальний диск змінить свій вигляд і назву.
3
Закрийте вікно програми, натиснувши значок Х в правому верхньому куті вікна, або в верхньому рядку меню виберіть з пункту File команду Exit. Підтвердіть дію, натиснувши кнопку Yes у вікні з питанням «Are you sure you wish to exit?» (Ви впевнені, що хочете вийти). Відкрийте папку «Мій комп'ютер». Поряд з наявними на комп'ютері локальними і знімними дисками ви побачите щойно створений віртуальний диск із змонтованим на нього чином. Далі працюйте з ним, як із звичайним диском: якщо передбачений автозапуск, клікніть по іконці лівою кнопкою миші, якщо хочете відкрити диск для перегляду, клікніть правою кнопкою миші по його значку і виберіть команду «Відкрити».