Як зарядити струменевий картридж.

Незважаючи на те, що на зміну струминним принтерам поступово прийшли лазерні, на «струйники» як і раніше актуальна друк фотографій. Оскільки на лазерному принтері роздрукувати кольорову картинку обходиться в двічі дорожче. При цьому струменеві картриджі можна заправляти новими чорнилом і друкувати далі.
Інструкція
1
Купіть в магазині з продажу оргтехніки та комплектуючих матеріалів чорнило, відповідні моделі вашого принтера. Якщо ви роздруковуєте великі обсяги фотографій, і вам доводиться часто міняти картридж, можете придбати тюбик з чорнилом в 1000 мл. При невеликих обсягах кольорового друку та рідкісних заправках картриджа тюбик може засохнути завчасно. Тому вам буде достатньо трьох шприців червоного, синього і жовтого кольорів, яких зазвичай вистачає на 3-4 заправки.
2
Вимкніть принтер від мережі, відкрийте кришку і витягніть кольоровий картридж з лівого гнізда.
3
Настелите на стіл кілька шарів газетного паперу, щоб уникнути чорнильних плям.
4
Покладіть картридж на газету друкуючих головок вниз.
5
Зніміть верхню етикету. Потім проколіть три невеликих отвори для шприца. Можете їх акуратно просвердлити шилом.
6
Тепер повільно і акуратно наповніть кожен контейнер чорнилом відповідного кольору, заливши по 6 мл червоних, синіх і жовтих чорнила.
7
Залиште картридж в такому положенні на 5-10 хвилин.
8
Обережно заклейте пророблені отвори вузьким скотчем.
9
Вставте картридж в порожній роз'єм принтера таким же чином, як виймали. Коли він встане на місце, ви почуєте характерне клацання.
10
Закрийте кришку і увімкніть принтер. При заміні картриджа, деякі принтери видають сторінку вирівнюючи квітів. Переконайтеся в тому, що в принтері є білий папір і натисніть ОК. Якщо у вас буде завантажена кольоровий папір, то в його подальшій роботі можуть проявитися неполадки. Роздрукується тестова сторінка, відбудеться автоматичне вирівнювання друкуючої головки, а також калібрування кольорів. На екрані комп'ютера з'явиться повідомлення про підсумки цих операцій. Проведіть кілька циклів прочищення голівки принтера - зазвичай буває достатньо від 1 до 3-х.
11
Картридж заправлений. Можете роздруковувати кольорові фото.