Як почати вчитися.

Часом важко змусити себе після довгих канікул сісти за підручники. І ось проходять дні і тижні, а ви не можете влитися в навчальний процес. В результаті виникає маса заборгованості, перездач і повторних спроб захистити курсову.
Інструкція
1
По-перше, виберіть для себе стимул. Це може бути отримання престижної освіти, а, отже, високооплачувана робота і кар'єрний ріст. Постійно підбадьорюйте себе, знайдіть плюси в навчанні.
2
Для успішного початку навчального процесу потрібна сильна самоорганізація. Виділіть в день 2:00 на вивчення матеріалу. Строго дотримуйтесь своєму режиму, не збивайтеся. Якщо в якийсь день вам потрібно зробити трохи завдань, то спочатку виконайте їх, а вільний час присвятіть улюбленому заняттю. Ні в якому разі не поступайте навпаки. Розслабившись, вам буде набагато важче прочитати параграф або написати доповідь.
3
Запам'ятовуйте частина матеріалу з уроків в школі або з лекцій в інституті. Так вам буде набагато простіше повторити пройдене. Тому не прогулював, відвідуйте систематично всі лекції і семінари. До того ж, багато викладачів ставлять оцінку в кінці семестру «автоматом», тобто без здачі заліку або іспиту, за умови, що ви були присутні на всіх заняттях.
4
Думайте про відпочинок. Уявіть, що після навчання вас чекають канікули і купа вільного часу. Сприймайте це як нагороду за ваш труд.
5
Чи не готуйтеся до занять без перепочинку. Чергуйте, наприклад, годину навчання і 10-15 хвилин відпочинку. Але тільки не дозволяйте розтягнути перерву. Важливо налаштуватися на навчання з усією відповідальністю.
6
Іноді, як тільки починаєш сідати за підручники, знаходиться безліч невідкладних справ: сходити в магазин, подзвонити подрузі, поїсти. Зосередьтеся на навчанні, викиньте з голови все, як би не було це важко. Подумайте про те, що краще зараз ви будете готуватися до іспитів і заліків розмірено і легко, ніж потім за пару днів «зубрити» навалилися матеріал.
7
Головне для успішного початку навчання - це налаштуватися на неї. Тоді ви легко проведете навчальний час і успішно здасте заліки та іспити в сесію.