Як робити курсову.

Курсова робота - це серйозно. Настрій студента найчастіше залежить від того, чи готова вона, зарахована чи. Щоб не псувати собі щасливі студентські роки похмурими думами, пора раз і назавжди навчитися робити відмінні курсові, які не розчарують ні вас, ні викладачів.
Вам знадобиться
  • - тема для курсової роботи
  • - комп'ютер, принтер
  • - зошит, ручка
Інструкція
1
Виділіть цілий день для того, щоб сходити в бібліотеку. Знайдіть в картотеці літературу по темі вашої роботи. Це можуть бути навчальні посібники, монографії, статті з періодики. Вам потрібно 10-15 джерел. Випишіть в зошит або скопіюйте на ксероксі всю інформацію, яка здається вам цікавою. Не забудьте зафіксувати, з якої книги взяті ті чи інші рядки.
2
Сядьте за комп'ютер і складіть план вашої роботи. Він повинен включати в себе 3-4 пункти, які, в свою чергу, розділіть на 2-3 підпункту. Озаглавьте кожен пункт і підпункт плану.
3
Наповніть всі пункти плану текстом. Для цього знадобляться записи, зроблені в бібліотеці. Додайте власних роздумів і виводов.Когда ви використовуєте замітки з літературних джерел, не забувайте робити зноски в кінці сторінки.
4
Напишіть введення. У ньому ви повинні зафіксувати наступне: які проблеми піднімає ваша робота, мета роботи, актуальність теми роботи і ступінь її дослідженості. Введення не повинне бути більшим - 1-2 сторінки машинописного тексту.
5
Тепер на черзі висновок. Напишіть в ньому, чи вдалося вам повністю розкрити тему (якщо ні, то що завадило цьому), опишіть ваші способи вирішення проблем, піднятих у роботі, що нового ви привнесли в науку своїм дослідженням. Введення і висновок зазвичай перегукуються - в одному ставляться питання, в іншому даються на них відповіді.
6
Складіть список використаної літератури. Перепишіть всі джерела, які ви використовували в роботі, в алфавітному порядку. Не забудьте вказати повні дані про кожному джерелі інформації.
7
Оформіть вашу курсову роботу відповідно до вимог вузу. Буде здорово, якщо у вашому дослідженні будуть додатки - карти, схеми, обчислення, статистичні викладки. Тепер перечитайте весь текст роботи, усуньте помилки і неточності. Залишилося тільки надрукувати, і ваша курсова робота готова.
Корисна порада
Для того, щоб зробити середню курсову роботу, не обов'язково ходити в бібліотеку. Можна знайти необхідну інформацію в інтернеті. Але там, на жаль, може не бути деяких джерел. Тому, якщо претендуєте на "відмінно", краще покопатися в книгах.