Як зв'язати красиву жилетку. в'язати красиву жилетку спицями.

В'язана жилетка, колись недоглянута і знехтувана дизайнерами, стала незамінною складовою сучасного образу. Такий елемент одягу підійде як для офісних буднів, так і для романтичного вечора.
Вам знадобиться
  • - Пряжа;
  • - спиці №3.
Інструкція
1
Почніть в'язати жилетку зі спинки. Наведений спосіб розрахований на розмір S, якщо потрібен більший розмір, то для кожного збільшуйте кількість петель на 10. Наберіть 87 петель, зв'яжіть 4 см гумкою, чергуючи дві лицьові петлі з двома виворітними до кінця ряду. В наступному (п'ятому) ряду виконайте 15 виворітних петель. Далі до кінця ряду чергуйте 2 петлі, провязани разом виворітного, з 1 накидом і 25 петлями виворітного гладі. Завершіть ряд 15 виворітними петлями.
2
Таким чином ви розмістили на спицях ділянки для вив'язування ромбів. Далі одночасно додавайте в кожному восьмому ряду після кромочної по 1 петлі. Прибавки робіть сім разів з обох сторін. Вийде 101 петля. Для формування малюнка ромбів в першому ряду зв'яжіть 10 виворітних петель, потім 2 пров'яжіть разом і виконайте 11 петель виворітними. Дану комбінацію повторюйте до кінця ряду.
3
Наступний і все виворітні ряди вив'язувати по малюнку. Третій ряд від початку формування ромбів в'яжіть як перший, тільки замість 10 виворітних петель в'яжіть 9. Так з кожним рядом продовжуйте зменшувати кількість виворітних петель до і після ромба на 1 петлю і збільшувати на 2 петлі ті, що знаходяться всередині ромба.
4
Продовжуйте в'язку до 23-го ряду. Потім почніть додавати по 1 виворітного петлі з двох сторін від ромба і збавляти по 2 петлі всередині ромба. У 39-му ряду зв'яжіть 10 виворітних петель, зробіть накид, а потім з'єднайте 3 петлі разом виворітної. Повторіть накид і пров'яжіть 10 петель виворітними. Повторюйте ромби з 1-го по 40-й ряди.
5
Через 24 см від гумки почніть формувати пройми. Для цього по 5 петель з обох сторін закрийте. Потім закрийте в кожному другому ряду один раз по 3 петлі і один раз по 2. На завершення два рази закрийте по 1 петлі. Для вирізу горловини через 16 см від початку формування пройм закрийте 21-ю центральну петлю. По обидві сторони від них три рази закрийте по 5 петель, потім по одному разу 2 і 3 петлі. На висоті 49 см закрийте по 8 петель для кожного плеча і закінчите в'язання.
6
Аналогічно спинці зв'яжіть перед. Але на висоті 28 см від набірного краю закрийте для пройм один раз 6, 4 і 2 петлі. Через 11 см від початку формування пройм закрийте 27 центральних петель. Обабіч по одному разу закрийте 5, 4, 3 петлі і два рази по 2 і 1 петлі. При складанні зшийте одне плече. Наберіть по краю горловини 158 петель і виконайте 4 ряди гумкою. Закрийте плече. Пройми також обв'яжіть гумкою в 4 ряди. Виконайте бокові шви.