Як підключити роутер до dsl-модему. підключення cisco 806 до dsl модему.

Можна побудувати кілька різних підключення ноутбуків до мережі DSL. Деякі з них розраховані на використання відразу декількох пристроїв: dsl-модему і Wi-Fi роутера . Це дозволяє підключити WAN-роутер до мережі ADSL.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Спочатку налаштуйте параметри роботи dsl-модему. Підключіть його до телефонної лінії, використовуючи роз'єм DSL. Це підключення краще виконувати через спліттер, щоб забезпечити кращу якість передачі сигналу. З'єднайте з Ethernet портом модему мережевий кабель. Другий його кінець підключіть до ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Увімкніть цей ПК.
2
Відкрийте веб-браузер і перейдіть в інтерфейс налаштувань модему. В даному випадку вам потрібно налаштувати всього один пункт - WAN. Виберіть тип передачі даних PPPoE ввести додаткові установки: ім'я користувача, пароль і точка доступу. Увімкніть функцію NAT, якщо це дозволяє зробити даний dsl-модем. Вимкніть функцію DHCP. Це дозволить задати Wi-Fi роутера статичний IP-адресу. Збережіть налаштування і перезавантажте dsl-модем.
3
Тепер вимкніть мережевий кабель від комп'ютера і підключіть його до WAN (Internet) порту Wi-Fi роутера. За допомогою іншого мережевого кабелю з'єднайте LAN-порт роутера з комп'ютером. Відкрийте меню налаштувань бездротового обладнання. Перейдіть в меню WAN. Вкажіть в якості точки доступу IP-адреса dsl-модему. Змініть тип протоколу передачі даних на Static IP. Увімкніть функцію DHCP, щоб уникнути додаткового налаштування комп'ютерів і ноутбуків.
4
Введіть значення IP-адреси Wi-Fi роутера. Воно повинне відрізнятися від адреси dsl-модему тільки останнім сегментом. Збережіть налаштування меню WAN.
5
Відкрийте меню Wireless Setup (Wi-Fi). Виконайте настройку бездротової точки доступу. Не забудьте вибрати досить якісний тип безпеки. Збережіть налаштування бездротової мережі і перезавантажте ваш Wi-Fi роутер. Переконайтеся в тому, що пристрій одержав доступ до інтернету. Підключіть мобільні комп'ютери до бездротової точки доступу. Стаціонарні ПК з'єднайте з LAN-портами роутера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o_yW1v6lc3s