Як записати гру на CD-диск.

Найчастіше в якості джерела при запису ігор використовують образ диска - файл з розширенням iso, nrg, cue, img і т.д. Для того щоб записати його на CD-болванку, крім самої болванки, потрібен CD-рекордер і програма для запису, яка вміє працювати і з файлами образів. Одним з таких додатків є Nero Burning ROM і його версія з спрощеним інтерфейсом Nero Express.
Інструкція
1
Помістіть в пристрій запису оптичних дисків CD-болванку для запису гри.
2
Якщо гра зберігається в комп'ютері у вигляді образу диска, то після запуску додатка Nero Express виберіть в його лівій частині розділ з назвою «Образ, проект, копіювання». В результаті у правій частині вікна з'явиться список з трьох варіантів - виберіть «Образ диска або зберегти проект». Nero відкриє вікно, в якому необхідно знайти на вашому комп'ютері файл з образом записуваної гри. Виділіть його і натисніть кнопку «Відкрити». Після цього програма перейде у вікно «Фінальні установки записи».
3
Переконайтеся, що в полі «Поточний рекордер» вибрано саме той пристрій запису оптичних дисків, в яке ви встановили диск. Якщо в нижньому правому кутку цього вікна ви бачите кнопку з написом «Імітація», то клацніть по вертикальній прямокутної кнопці, розміщеної по центру лівого боку вікна, щоб отримати доступ до додаткових налаштувань. У відкрилася додаткової панелі приберіть позначку в полі «Імітація» і поставте позначку в полі «Запис» - кнопка в правому нижньому кутку поміняє напис на «Запис».
4
Якщо раніше у вас були проблеми при записі на таку ж болванку на максимальній швидкості, то виберіть одне зі значень в випадаючому списку "Швидкість запису». Якщо у вас немає можливості чекати закінчення процесу, то поставте відмітку в полі «Автоматичне вимикання ПК» - Nero завершить роботу комп'ютера після закінчення процесу запису CD-диска.
5
Натисніть кнопку «Запис», і Nero Express почне процес, на який може знадобитися від декількох десятків хвилин до декількох годин. Відсоток виконання завдання разом з інформацією про те, чим займається додаток на поточній стадії, ви будете бачити в інформаційному вікні на екрані. Після закінчення запису програма подасть звуковий сигнал і висуне лоток з диском.