Як відкрити екранну клавіатуру.

Екранна клавіатура - це вбудований в ОС Windows компонент, який надає можливість імітувати натискання кнопок на клавіатурі. Управляти нею можна за допомогою миші, стилуса, джойстика або з використанням однієї або декількох кнопок клавіатури. В основному це додаток включено до складу базових програм ОС для людей з обмеженими функціональними можливостями, але при вирішенні деяких завдань може виявитися корисною практично будь-якому користувачеві.
Інструкція
1
Клацніть мишкою по кнопці «Пуск» або натисніть на клавіатурі будь-яку з двох кнопок win - так ви розкриєте головне меню операційної системи Windows. Наведіть курсор миші на розділ "Всі програми" в цьому меню, а в що випав підменю виберіть рядок «Стандартні». У наступній висунулася секції меню наведіть курсор на папку «Спеціальні можливості», що призведе до появи четвертої, цього разу останній секції головного меню. У ній клацніть по пункту "Екранна клавіатура» і потрібне вам додаток буде запущено, а на додачу до нього на екрані з'явиться повідомлення про те, що корпорація Microsoft може запропонувати і більш функціональні програми для роботи людей з обмеженими функціональними можливостями. Ознайомившись із цією, безсумнівно, корисною інформацією, поставте відмітку в полі «Більше не показувати це повідомлення", якщо одного прочитання вам достатньо, і натисніть кнопку «OK».
2
Скористайтеся стандартним діалогом запуску програм, якщо для відкриття екранної клавіатури не бажаєте відправлятися в багатоступінчате подорож по головному меню Windows. Для цього спочатку натисніть одночасно клавіші win і r - ця комбінація дублює команду «Виконати» в меню на кнопці «Пуск» і викликає на екран діалог запуску програм. У діалоговому вікні наберіть команду з трьох букв - osk. Це скорочення від повного англомовного назви екранної клавіатури - OnScreen Keyboard. Потім натисніть клавішу enter або клацніть по кнопці «OK» і система запустить потрібну програму.
3
Двічі клацніть виконуваний файл цієї програми в Провіднику Windows, якщо обидва описаних вище способу чомусь не підходять. Запустити файл-менеджер можна одночасним натисканням клавіш win і е (це англійська буква), або клацнувши двічі по іконці «Мій комп'ютер». Шукати потрібний файл з назвою osk.exe слід в папці з ім'ям system32, яка вкладена в папку WINDOWS на системному диску вашої операційної системи.
Віртуальну клавіатуру застосовують при відсутності фізичної, а також у тому випадку, якщо на ній немає символів необхідного алфавіту. Для того, щоб їй скористатися, не потрібно ніяких інших програм, окрім браузера.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваші браузер і текстовий редактор підтримують кодування Unicode.
2
Оберіть сайт з віртуальною клавіатурою залежно від того, символи якого алфавіту вам необхідно набирати. Найбільш відомим з таких сайтів є наступний: http://keyboard.yandex.ru/Данний ресурс дозволяє набирати тексти російською, англійською, білоруською, іспанською, італійською, казахською, німецькою, татарською, українською, французькою та турецькою мовами.
3
Для набору текстів на мовах, що використовують інші алфавіти, скористайтеся наступними віртуальними клавіатурами: http://www.keyboard.su/(російська, англійська, арабська, білоруська, іврит, іспанська, італійська, німецька, турецька, українська , французька); http://www.arabic-keyboard.org/(арабська); http://www.branah.com/(кілька десятків мов); http://gate2home.com/Greek-Keyboard/Wikipedia ( грецький); http://nn.translit.cc/(де nn - двохбуквене позначення назви мови).
4
У випадку, якщо жодна із зазначених віртуальних клавіатур вам не підійшла, оскільки на ній відсутні символи необхідного вам алфавіту, введіть в пошукову систему наступний рядок: virtual (alphabetname) keyboard online, де (alphabetname) - назва бажаного алфавіту англійською мовою.
5
Виберіть мову, якщо віртуальна клавіатура є багатомовною. Наберіть текст, використовуючи мишу. Потім виділіть його (Control + A) і помістіть в буфер обміну (Control + C). Перейдіть в текстовий редактор, після чого вставте в потрібне місце редагованого документа текстовий фрагмент з буфера обміну (Control + V). Збережіть документ.
6
Ніколи не користуйтеся віртуальною клавіатурою тоді, коли в цьому немає необхідності. Процес набору тексту на фізичної клавіатурі значно більш оперативний, а стомлює він меншою мірою. Якщо у вас є діти, і ви обмежуєте їх взаємодія з комп'ютером, ховаючи від них клавіатуру, не розповідайте їм про існування подібних сервісів.