Як повернути стандартну тему Windows. повернення стандартного оформлення windows 7.

«Тема» в операційній системі Windows - це набір графічних елементів для оформлення інтерфейсу системи, доповнений індивідуальної схемою озвучування системних подій. Дистрибутив ОС за замовчуванням забезпечується деякою кількістю таких схем, з яких користувач може вибирати найбільш його влаштовує. Правда, користувачам не всіх версій Windows доступна така розкіш, але зате не всім припадати і спантеличуватися проблемою повернення до початкового варіанту оформлення інтерфейсу.
Інструкція
1
Почніть зі клацання по фонової зображенні на робочому столі правою кнопкою миші, якщо повернути стандартну тему Windows потрібно у версії XP цієї системи. В контекстному меню, яке при цьому спливає, виберіть рядок «Властивості». Елемент управління вибором тем поміщений на першій же вкладці («Теми») вікна («Властивості: Екран») - це список, що випадає під написом «Теми». Розкрийте його клацанням миші або натисканням клавіш alt і стрілки вниз, а потім виберіть з переліку ту тему, яку ви вважаєте стандартної для своєї версії ОС - наприклад, клікніть рядок «Класична». Після цього натисніть кнопку «OK» або «Застосувати» і система поміняє зовнішній вигляд і звукове оформлення графічного інтерфейсу у відповідності зі зробленим вибором.
2
Якщо ви використовуєте більш пізню версію цієї ОС (Windows Vista або Windows 7), то після клацання по фонової зображенні робочого столу виберіть в меню розділ «Персоналізація», а в ньому пункт «застосувати стандартну тему Windows». Цього буде достатньо для штатного проходження операції повернення до базової темі операційної системи.
3
Якщо ж операція відновлення стандартної теми в нормальному режимі не спрацьовує, то у вас є кілька можливостей повернути все на місце. Одна з них - відтворити останню з правильно працювали версій системи з точки відновлення. Інша - скористатися настановним диском операційної системи, виконавши операцію установки в режимі оновлення. Третя - спробувати самостійно запустити або перезапустити службу, відповідальну за правильну роботу тем. Для цього клацніть іконку "Мій комп'ютер" правою кнопкою, виберіть пункт «Управління» і знайдіть у лівій панелі запуститься компонента розділ «Служби і додатки». Розкривши його, знайдіть і виділіть в правій панелі рядок «Теми», а потім у середній панелі клацніть по посиланню «Запустити» або «Перерзапустіть».
Тема Windows - це не тільки фоновий малюнок на «Робочому столі», але також певний вид значків, виконаних в єдиному стилі, набір звуків, окрема колірна схема і стиль шрифтів для вікон папок і програм. Користувачі люблять експериментувати з новими темами, завантаженими з інтернету, а потім не можуть відновити стандартні теми .
Інструкція
1
Якщо при установці нової теми у вас не збилося відображення стандартних тим Windows, скористайтеся вікном «Властивості: Екран». Викликати його можна кількома способами. Перший: клікніть правою кнопкою миші в будь-якій вільній області «Робочого столу», у випадаючому меню виберіть рядок «Властивості». Другий спосіб: через меню «Пуск» викличте «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми » виберіть значок «Екран» або завдання «Змінити тему оформлення». Відкриється нове діалогове вікно.
2
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Теми». В категорії «Теми» за допомогою списку, що випадає встановіть з бібліотеки будь-яку стандартну тему Windows. В категорії «Зразок» для наочності буде відображатися нова обрана тема. Натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно «Властивості: Екран», натиснувши на значок Х в правому верхньому куті вікна або на кнопку OK.
3
В тому випадку, якщо стандартні теми у вікні «Властивості: Екран» більше не відображаються, відновіть їх іншим шляхом. Через меню «Пуск» викличте «Панель управління». В категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть значок «Адміністрування», якшо по ньому лівою кнопкою миші. У папці, виберіть значок «Служби», - відкриється нове діалогове вікно.
4
У вікні «Служби» за допомогою смуги прокрутки опуститеся вниз за списком і знайдіть пункт «Теми». Виділіть рядок, якшо по ній лівою кнопкою миші. Після виділення пункту «Теми» в правій частині вікна стануть доступні команди, які можна задати системі. Якщо служба на вашому комп'ютері не активна, виберіть команду «Запустити службу». У тому випадку якщо служба вже запущена, виберіть команду «Запустити знову службу». Перезавантажте комп'ютер. Після цього стандартні теми будуть відновлені.