Як об'єднати розбитий диск. програма об'яденяющее розбиті диски на пк.

З'єднати розділи жорсткого диска можна кількома методами. Іноді цей процес можна здійснити ще до установки операційної системи, в інших ситуаціях потрібна наявність додаткових програм.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Якщо ви встановлюєте операційну систему Windows Seven або Vista, то об'єднайте розділи під час цієї процедуру. Пам'ятайте про те, що вся інформація, що зберігається на поєднуваних розділах, буде знищена. Увімкніть комп'ютер і відкрийте меню BIOS. Для цього натисніть кнопку Delete на початку завантаження ПК.
2
Перейдіть в меню Boot Device Priority і виберіть Internal DVD-ROM першим пристроєм в списку. Відкрийте DVD-привід і вставте в нього інсталяційний диск Windows. Натисніть кнопку F10, щоб зберегти настройки меню БІОС і перезавантажити комп'ютер.
3
Тепер дочекайтеся, поки меню установки операційної системи дійде до вибору локального розділу. Натисніть кнопку «Налаштування диска». Виділіть один з розділів, який необхідно об'єднати з іншими. Натисніть кнопку «Видалити». Виконайте видалення інших корисних розділів. Тепер натисніть кнопку «Створити». Задайте розмір майбутнього локального диска і виберіть тип його файлової системи. Відформатуйте новий розділ. Виберіть локальний диск і продовжите установку операційної системи. Природно, відформатуйте розділ, на який ви встановлюєте ОС.
4
Коли виникає необхідність об'єднати розділи вже після установки операційної системи, рекомендують використовувати програму Partition Manager. Скачайте версію цієї утиліти, яка підходить до вашої ОС, і встановіть її. Перезавантажте комп'ютер.
5
Запустіть Partition Manager і виберіть пункт «Режим для досвідчених користувачів». Відкрийте меню «Майстра» і перейдіть в підменю «Додаткові функції». Виберіть пункт «Об'єднання розділів». Виберіть розділ диска, до якого ви приєднаєте інші розділи. Врахуйте, що його буква буде привласнена кінцевому локальному диску. Натисніть кнопку «Далі». Виберіть розділ, який необхідно приєднати до попереднього. Вкажіть назву папки, в яку будуть збережені всі дані, що зберігаються на другому диску.
6
Ще раз натисніть кнопку «Далі». Тепер перейдіть в меню «Зміни» і клацніть по пункту «Застосувати зміни». Зачекайте, поки програма об'єднає зазначені розділи.
поділених на декілька розділів жорсткий диск не завжди зручно використовувати, і багатьом доводиться об'єднувати логічні диски, створюючи з двох один. Виконати це завдання не складе труднощів.
Інструкція
1
Відразу варто відзначити, що стандартними засобами операційної системи Windows об'єднати два логічних диска не вдасться, тому доведеться використовувати ПЗ сторонніх розробників. Можна скористатися безкоштовною демо-версією програми Acronis Disc Director, скачати яку можна на офіційному сайті або на будь-якому софт-порталі рунета.
2
Після завантаження та установки на комп'ютер, запустіть програму. Ви побачите розділи вашого жорсткого диска. Клацніть на одному з них в меню зліва виберіть команду «об'єднати те».
3
У новому діалоговому вікні відзначте прапорцем другий розділ і натисніть кнопку «ОК».
4
Ви побачите як на верхній панелі кнопка «Застосувати очікують операції» змінила колір. Клацніть на ній, щоб застосувати внесені зміни.
5
Програмі буде потрібно перезапуск комп'ютера, щоб об'єднати вибрані логічні диски. Під час перезавантаження буде виконана процедура об'єднання дисків, на яку може знадобитися досить багато часу, якщо у дисків великий розмір і на них записано багато файлів.