Як вивчити слова.

Напевно, кожна людина, вивчаючи іноземну мову, зустрічався з проблемою: як вивчити слова? Технік із запам'ятовування іноземних слів існує безліч, але найбільш популярною вважається мнемотехніка. Сенс цього підходу - в підборі візуального образу до слова, яке вам потрібно вивчити. Мозок людини набагато краще запам'ятовує картинки, ніж літери, з яких складається слово. Для іменників підбирати візуальні еквіваленти досить легко, але для того щоб вивчити дієслова, прикметники, прислівники - необхідно навчитися швидко підбирати образи. Отже, як вивчити слова, використовуючи мнемотехнику?
Інструкція
1
Представлення образів существітельних.Для того що б вивчити іменники потрібно керуватися двома правилами: візуальні образи не слід придумувати занадто простими, і вони не повинні бути з сюжетом, тобто не слід представляти образ, що з кількох картинок.
2
Представлення образів глаголов.Еслі ви намагаєтеся підібрати образ дієслова, вам слід згадати який-небудь предмет, який асоціюється з даним дією. Наприклад, якщо ви вчите слово «малювати» - то ви, швидше за все, представите мольберт або картину.
3
Представлення образів прілагательних.Прі підборі образів прикметників згадайте іменник, який ви найчастіше використовуєте з цим прикметником (наприклад, до слова «швидкий» - стріла або машина)
4
Представлення образів наречій.Наречіе слід запам'ятовувати таким же способом як і прикметник. Але ви повинні пам'ятати про те, що наріччя може сильно відрізнятися за змістом від прикметника.
5
Представлення інших частин речі.Еслі ви намагаєтеся придумати візуальний образ до приводу, то згадайте якусь фразу або словосполучення, в якому зустрічається цей прийменник. У вибраній фразі обов'язково буде присутній іменник, його і слід запам'ятовувати.