Як закінчити школу із золотою медаллю.

Золота медаль - вища нагорода, яку може отримати учень, закінчивши школу. Це найкраща оцінка за труди, старання й активну навчання. Медаль видається на підставі оцінок за останні два роки навчання - 10 і 11 класи. Її наявність практично не дає ніяких особливих пільг при вступі до вузу або на роботу, але відображає рівень підготовки учня до виходу в життя. Медалісти викликають повагу завдяки своїй працьовитості, ретельності, завзятості і знанням.
Інструкція
1
Хоча медаль видають згідно з оцінками, отриманими в останні роки навчання, необхідно вчитися на «відмінно» принаймні з п'ятого класу. По-перше, так ви завоюєте авторитет у вчителів, по-друге, в 10 класі не доведеться судорожно згадувати всю пройдену програму, надолужуючи згаяне. Як правило, претендентів на золоту медаль вибирають заздалегідь, до початку 10 класу. Іноді до них проявляється поблажливість, вчителі намагаються допомагати таким учням, направляти їх.
2
Не допускайте, щоб за рік або чверть вам ставили «четвірки» або «трійки». Це стосується всіх предметів. Золота медаль видається тим, у кого були тільки відмінні річні оцінки, які, як відомо, складаються з четвертних відміток. «Запустивши» один предмет, ви ризикуєте не отримати нагороду, оскільки вчитель навіть при бажанні не зможе поставити відмінну оцінку в атестат.
3
Приймайте участь в олімпіадах з предметів, в яких ви сильні. Краще вибрати два-три таких дисципліни і брати участь спочатку в шкільних та міських змаганнях, намагаючись вийти на більш високий рівень. Обрані предмети вивчайте глибше, готуйтеся до них ґрунтовно, шукайте додаткові матеріали. Отримані на олімпіадах грамоти істотно допоможуть отримати золоту медаль. Крім того, педагоги відзначають учнів-переможців різних конкурсів, виділяючи їх розумові здібності, схильність до наукових досліджень.
4
Беріть участь в інших навчальних заходах: круглих столах, КВН, конференціях, додаткових заняттях з певних предметів, факультативах. Спілкуйтеся з претендентами на медаль, з розумними, обдарованими і цілеспрямованими учнями. Це сприяє підвищенню мотивації, змушує вчитися краще і прагне до нових досягнень.
5
Поговоріть з вчителями про те, що ви хочете закінчити школу із золотою медаллю. Поцікавтеся, що необхідно зробити для цього саме вам, які теми підучити, які завдання зробити. Ви повинні показати зацікавленість в хороших оцінках. Якщо все ж з якоїсь причини ви отримали не влаштовує вас позначку за роботу, домовтеся з учителем переробити її.
6
Чи не прогулював уроки і намагайтеся не пропускати заняття, менше хворіти! Прогули абсолютно точно не допоможуть отримати медаль, а пропущені теми складніше вчити. Будьте ввічливі з учителями, не допускайте некоректної поведінки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3sIqrh9tRkQ
Корисна порада
Приділіть особливу увагу випускних іспитів, якщо хочете отримати золоту медаль.