Як відзначити весілля незвично.

Традиційне святкування такої знаменної події, як весілля, вже неактуально. Молоді пари намагаються зробити цей день справді незабутнім - як для себе, так і для запрошених гостей.
Інструкція
1
Урізноманітніть весільне торжество. Загс-прогулянка-ресторан - вже обкатаний і завжди працюючий варіант. Але саме тому і нудний. Але навіть на його базі можна зробити кілька варіантів запам'ятовується весілля. Кортежі автомобілів, що мчать по місту, навряд чи кого здивують. А ось наречений з нареченою, а за ними вервечка з декількох десятків гостей, які роз'їжджають на велосипедах - вже цікавіше. Згадайте дитячий захват від катання на двоколісному друге.Для нареченого і нареченої можна підібрати ретро-велосипеди. Спогади і фотографії будуть яскравими і долгоиграющими.Используйте та інші оригінальні варіанти транспортування: карети, скейти, коні, вертоліт та інше. Все залежить від ваших бажань і можливостей.
2
Організуйте костюмовану весілля. Тематичні весілля поки ще мало хто береться влаштовувати. Адже це купа роботи, розробка сценарію, планування прикрас залу та оформлення запрошень. Також в складності входить уміння умовити гостей слідувати дрес-коду. Піратська, гангстерська, мультяшна, японська, лицарська весілля - відштовхуватися від своїх інтересів та уподобань. Ваші друзі та близькі люди завжди підтримають вас, і торжество вийде справді незабутнім.
3
Рушайте в іншу країну. Країну, культуру, материк - вибирайте самі. Весілля на березі океану, на індійській землі з усіма властивими їй обрядами, в Кенії на території племені ... Влаштуйте приголомшливу суміш культур і традицій, і пам'ять про цей день буде довгим і радісним.
4
Влаштуйте весілля на природі. Це може бути подоба американських весільних церемоній, коли галявина повністю прикрашені в білі навіси, квіти та інші аксесуари, властиві весіллі. Повітряна наречена, жених в строгому. На тлі яскравої зелені це виглядатиме більш ніж достойно.Попробуйте підіграти обстановці. Сьогодні нареченої не бояться відходити від традиційних світлих і кремових суконь. Яскраве вбрання винних урочистості, вказівку на яскравість в запрошенні для гостей, як прикраса - папуги, дівчата, на тілах яких боді-арт в стилі тварин. Яскрава природна весілля сподобається всім присутнім. Воістину природа сама подбає про декорації.
В теплу пору року весілля можна відзначити не в ресторані, а на природі. Основний плюс такого варіанту - це оригінальність, можливість зробити торжество чудовим і неповторним. Проте організація весілля на природі вимагає особливої підготовки.
Інструкція
1
Оберіть місце для проведення весілля. Це може бути ділянка біля котеджу, узбережжя, парк, затишне місце в лісі за містом і т.п. на ваш розсуд. Дуже важливо врахувати кілька речей. По-перше, потрібно вибрати місце, до якого не дуже важко доїхати. По-друге, там не повинно бути сторонніх, які могли б зірвати ваше весілля. І, по-третє, бажано, щоб неподалік був будиночок, котедж, база відпочинку тощо, де гості могли б привести себе в порядок, вмитися, відвідати вбиральню.
2
Замовте шатри. Не варто віддавати перевагу тентом, оскільки в разі негоди відсутність бічних стінок може виявитися дуже неприємним. Також вам доведеться привезти велику кількість меблів. Слід вибирати складні легкі стільці і столи, оскільки їх набагато простіше транспортувати. Якщо ви хочете відзначити весілля з шиком, то можете, звичайно, привезти розкішну м'яку меблі, але врахуйте, що на природі вона може легко зіпсуватися або забруднитися, особливо якщо почнеться дощ.
3
Прикрасьте столики та намети весільними аксесуарами. Не обов'язково замовляти занадто багато квітів. Перевагу можна віддавати яскравим гірляндам, паперовим ліхтарикам, стрічкам і пр. Якщо вам знадобиться сцена для виступів артистів, заздалегідь подбайте про її зведенні та декоруванні. До речі, не забудьте про музичному обладнанні, яке зможе працювати в особливих умовах, і про його захист від негоди.
4
Замовте їжу та напої. Бажано найняти фахівців компанії, які готують і привозять їжу: вони допоможуть вам вирішити проблему банкету, а також за додаткову суму забезпечать вас скатертинами, серветками, посудом, столовими приборами і т.п. Основних варіантів проведення банкету два: або ви наймаєте офіціантів, які обслуговують гостей, або розставляєте страви і напої на окремі столи, а гості самі підходять і вибирають те, що їм подобається.