Як зробити візу в Латвію.

Після приєднання Латвії до Шенгенського простору в 2007 році, для відвідин цієї країни російськими туристами необхідно оформити в'їзну візу стандартного європейського зразка.
Інструкція
1
Скачайте форму анкети на офіційному сайті Посольства Латвії. Вона викладена в форматі Word, складена на двох мовах - англійській і латиською. Роздрукуйте її, заповніть друкованими літерами англійською мовою розбірливим почерком. Ви можете заповнити анкету в електронному вигляді, роздрукувати і поставити свій підпис. Анкету неповнолітнього підписують батьки або опікуни.
2
Зробіть 2 кольорові фотографії на білому або світло-сірому фоні розміром 35х45 мм. Припустимі фотографії, роздруковані на глянцевому і матовому папері. Попередьте фотографа, що відстань між зіницями повинна складати приблизно 6 мм, відстань від лінії очей до підборіддя - 15 мм, а від голови до верхнього краю фотографії повинно бути 6мм. Не приймаються фотографії в куртках, головних уборах, темних окулярах.
3
Купіть квитки в обаконца. Доїхати до Латвії можна на літаку, автомобілі або залізничним транспортом. У разі поїздки на машині зробіть копії документів натранспортное засіб і водійське посвідчення. Оформіть Зелену карту і складіть в довільній формі заяву з описом маршруту подорожі.
4
Забронюйте готель або хостел. Отримайте ваучер, який свідчить про резервацію номера, на бланку готелю. Приймаються оригінали ваучерів, факсимільні копії та електронна бронь.Не приймається підтвердження бронювання через сайт www.booking.com.
5
Оформіть поліс медичного страхованіявиезжающіх за рубіж на період перебування в Латвії. Страхова сума, встановлена в цьому полісі, повинна становити не менше 30 000 євро. Вивчіть список страхових організацій, акредитованих при Посольстві Латвійської Республіки. Поліси інших компаній не приймаються.
6
Підготуйте документи, що свідчать про вашу фінансову спроможність. Зробіть в банку виписку зі свого рахунку за останні три місяці, візьміть на місці роботи довідку, яка містить інформацію про вашу посаду та заробітну плату, придбайте дорожні чеки з розрахунку 10 лат (приблизно 15 євро) на кожен день перебування.
7
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт діє протягом мінімум 3 місяців з моменту закінчення поїздки, і в ньому є мінімум дві вільні сторінки. Зробіть копії всіх шенгенських віз старого паспорта і першу сторінку внутрішнього паспорта.
8
Сплатіть мито за оформлення візи. Вона становить 35 євро за короткострокову туристичну візу при оформленні в загальному порядку та 70 євро за термінову, вона буде підготовлена протягом 3 днів. Оплата приймається в Євро, лише готівкою.
9
Надайте всі документи, включаючи закордонний паспорт, в Консульський відділ Посольства Латвійської Республіки.