Як заробити грошей на Газелі. поради свій бізнес газель.

Наявність такого зручного автомобіля, як Газель дає можливість забезпечити собі та своїй родині постійний дохід, якщо поставитися до цього завдання відповідально і з дотриманням всіх відповідних вимог. Є кілька способів, як заробити грошей на Газелі. Можна організувати свій бізнес або влаштуватися в спеціалізовану компанію з перевезень, якій потрібні водії з власними автомобілями.
Інструкція
1
Організуйте власний бізнес з перевезень. Для цього вивчіть ринок перевезень, діючі тарифи, види діяльності, визначте коло майбутніх клієнтів. Оцініть свої здібності і можливості свого автомобіля і складіть бізнес-план.
2
Уважно перевірте наявність всіх необхідних документів для роботи: водійських прав, медичної довідки, технічного паспорта автомобіля, обов'язкової страховки.
3
Перетворіть Газель в «швидку технічну допомогу». Обладнайте усередині автомобіля невелику майстерню для мобільних послуг з дрібного ремонту.
4
Ретельно розрахуйте кількість коштів, які будуть потрібні для реєстрації ІП і для обладнання майстерні.
5
Зверніться в банк для того, щоб взяти в кредит необхідну суму.
6
Зареєструйте ІП в податкових органах.
7
Опублікуйте в газеті рекламне оголошення з докладним описом послуг, що надаються із зазначенням вартості.
8
Опишіть в оголошенні та додаткові послуги, які ви можете запропонувати: - складання привезеної меблів; - прибирання сміття вручну після проведення робіт; - демонтаж і монтаж побутової техніки; - якісна упаковка перевозяться грузов.Указивайте лише ті послуги, які ви зможете виконати на високому рівні, щоб не зіпсувати репутацію. Обов'язково вкажіть дані про вантажопідйомність автомобіля, про своєчасність доставки вантажу і гарантії відповідального виконання роботи. Наведіть в оголошенні вартість виконуваних послуг, а також номер контактного телефону.
9
Дотримуйтесь ввічливість і тактовність у спілкуванні з замовниками, адже, як кажуть, клієнт завжди правий.
10
Прикрасьте машину рекламою своєї майстерні. Вона повинна бути яскравою і добре запам'ятовується.
Зверніть увагу
Задавши питанням, як заробити на Газелі, потрібно реально оцінювати всі можливості пошуку клієнтів, усвідомлювати, що рано чи пізно Ваш список «друзів» швидко закінчиться, потрібні будуть постійні замовники на стороні. Пошук клієнтів на "Газель". Оцініть територію, яка знаходиться неподалік від місця Вашого житла, знайдіть інформацію про організації, магазинах, офісах або заводах, які знаходяться неподалік.
Корисна порада
Багато компаній, що займаються вантажоперевезеннями, пропонують власникам вантажного транспорту можливість роботи, забезпечуючи замовленнями. У середньому 25-30% заробленої суми становлять витрати на паливо та поточний ремонт техніки. Залежно від відпрацьованого часу місячний дохід водія "Газелі" або автомобіля такого ж класу може досягти 50 тис. Руб., А за вирахуванням витрат дохід складе близько 36 тис. Руб.