Як відкрити дебетову карту.

Дебетова карта - прекрасний засіб здійснювати покупки і оплачувати рахунки без використання готівки. Основним обмеженням при розрахунках за допомогою дебетової картки є сума власних коштів.
Інструкція
1
Визначтеся, в якій валютеви хочете відкрити рахунок. Банки надають послуги з обслуговування рахунків врублю, євро і доларах. Якщо ви плануєте розплачуватися за товари та послуги всередині країни, має сенс відкрити рублевий рахунок, для європейських транзакцій - в євро. У кожному разі, користуватися дебетовою карткою, рахунок якій відкритий врублю, можна в будь-якому магазині світу, приймаючому цей спосіб оплати, просто сосчета буде списана сума виходячи з внутрішнього курсу банку.
2
Оберіть MasterCard або Visa - платіжну систему, в якій хочете обслуговуватися. Для оплати товарів і послуг на території Росії при відкритті рублевого рахунки вони обидві однаково хороші, а от у поїздках за кордоном банк стягує різні відсотки за оплату рахунку у валюті, відмінній від тієї, в якій відкрито рахунок. Для поїздок до Європи переважніше відкрити MasterCard, а для поїздок в США - Visa, оскільки в першому випадку конверсія валюти йде через євро, а в другому - через долар.
3
Зверніться в банк, якому видоверяете, з проханням оформити на ваше ім'я дебетову карту в рамках обраної платіжної системи. Зверніть увагу, що деякі банки випускають дебетові карти, які дозволяють накопичувати бонуси при оплаті товарів і послуг компаній-партнерів. Заповніть заяву встановленої форми на випуск карти, поставте підпис, надайте свій паспорт співробітникові банку. Відвідайте банк в обумовлений час і заберіть виготовлену карту. Запам'ятайте пін-код і нікому його не повідомляйте, навіть співробітникам банку.
4
Заповніть заяву на випуск дебетової картки на сайті обраного банку в режимі он-лайн, якщо там надані такі можливості. Відскануйте першу сторінку паспорта і прикладіть до заяви. Система повідомить, у який час ви зможете забрати виготовлену карту в офісі банку.