Як навчитися гарно малювати графіті вконтакте. Як зробити прозорий фон щоб намалювати графіті.

У вас є здібності до малювання, і ви хочете продемонструвати їх його своїм друзям «ВКонтакте», або ви вважаєте, що такий подарунок стане найбільшим сюрпризом для ваших знайомих? Значить саме час розібратися, як навчитися гарно малювати графіті «ВКонтакте». Трохи терпіння, і все вийде.
Інструкція
1
Купуйте спеціальний графічний планшет. Цим чудовим пристроєм можна користуватися за допомогою стилуса, який набагато зручніше для процесу малювання, ніж миша.
2
Скачайте на свій комп'ютер спеціально розроблену програму Vitrite 1.1. Вона допоможе намалювати будь-яку, навіть саму складну картину. Натискання на клавіші ctrl + shift + цифра від 1 до 0, дозволить зробити екран прозорим, а запущена на задньому фоні браузера картинка, обрана вами, стане полем для діяльності. Можна просто обвести її, і будь шедевр старих майстрів стане надбанням колекції ваших кращих робіт.
3
Завантажте програму sWall, яка дозволить перетворити в графіті будь-яку картинку або фотографію. Звичайно, мало хто повірить, що це ваш твір, але це не настільки важливо, якщо можна просто помилуватися на красиві малюнки або зображення своїх друзів (як, втім, і на свої власні).
4
Використовуйте одночасне натискання кнопок shift + alt + numlock для відкриття панелі керування курсором з клавіатури, що дасть вам можливість намалювати прямі лінії.
5
Затисніть ліву кнопку миші, а потім різко натисніть і відпустіть праву кнопку. Після такої дії можна натиснути ліву кнопку миші в будь-якому потрібному місці і отримати пряму лінію. Якщо при русі рукою вийде кут менше 45 градусів, на екрані буде дуга.
6
Освойте точковий спосіб, який допоможе вам намалювати будь-яку картинку. Спочатку за допомогою миші точково нанесіть контури предмета. Для надання йому чіткості, пройдіться по контурних лініях кілька разів.
7
Навчіться зафарбовувати малюнки. Недосвідчений художник може почати з чорного фону, а потім знайти відповідну картинку або фотографію в інтернеті і зафарбувати її тонким пензликом, використовуючи прозорість близько 30%. Не варто робити чітких ліній, так як вони можуть виявити неточності в малюнку; краще затушувати їх білим кольором 5% -ної прозорості.
8
Малюйте справжні картини, використовуючи всі навички і дивуйте друзів своєю майстерністю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J1Lag5Gcb5k
Зверніть увагу
Для початку навчися малювати графіті на альбомному аркуші, потім в пеінте відмінно орудувати мишею, якщо у тебе все це вийде то звичайно ж ти без будь-яких особливих зусиль зможеш намалювати графіті в Контакте!
Корисна порада
Мишкою малювати дуже складно. Але якщо ви хочете самостійно перемалювати готову картинку в графіті вконтакте, то можна вдатися до наступного хитрому способу. Робите вікно з графіті вконтакте прозорим, а прямо за ним розміщуєте вікно з відкритою картинкою, яку будете перемальовувати.