Як перевести тонну в метри. Таблиця переведення тонн в метри.

Життя часом ставить перед нами нетривіальні задачі. Одного разу кохана людина запитає вас: "Чи знаєш ти, як перевести тонну в метри?", І ви відповісте: "Звичайно, знаю." Саме час навчитися цієї нехитрої маніпуляції, щоб не вдарити в бруд обличчям.
Вам знадобиться
  • 1. автомобіль вантажопідйомністю більше тонни; 2. тонна штахетника для споруди забору чи інших господарських потреб; 3. сантиметрова стрічка або рулетка; 4. листочок паперу.
Інструкція
1
1. Дістаньте десь тонну штахетника. Ви можете його купити або орендувати в магазині будматеріалів для проведення експерименту. Головне, щоб вага точно відповідав одній тонні. Занурте штахетник в автомобіль і відвезіть в заздалегідь приготовлене місце, де проводитиметься процедура перекладу тонни в метри.
2
Вивантажуйте тонну штахетника на невеликий простір, де вам ніхто не заважатиме (наприклад, у себе на дачі). Озброївшись сантиметровою стрічкою або рулеткою, виміряйте довжину кожної дощечки, фіксуючи все на листочку паперу. Процес трудомісткий, запасіться терпінням. Рекомендується складати всі виміряні дощечки в окрему купку, щоб не сплутати їх з ще не обмірюваними дощечками.
3
Коли всі дощечки будуть виміряні, а всі дані записані, виконайте нехитрі математичні обчислення. Складіть довжини всіх дощечок один одним. Ви можете скористатися калькулятором, виконати обчислення в стовпчик або порахувати в умі. Результатом буде потрібна вам величина. Ви перевели масу штахетника (в кілограмах) в його довжину (в сантиметрах).
Корисна порада
Можливо, що все дощечки з тонни штакетника будуть однакової довжини. В цьому випадку завдання спрощується - вам потрібно буде виміряти довжину однієї дощечки, порахувати кількість дощечок і помножити одну величину на іншу.