Як скорегувати ніс. Як подовжити короткий широкий ніс макіяж.

Якщо опитати всіх жінок, ніж в своїй зовнішності вони не задоволені найбільше, напевно максимальну кількість претензій буде пред'явлено носі. Занадто широкий або занадто довгий, з горбинкою, картоплею ... Складно зустріти людину з ідеальною формою носа, але легко скорегувати свій власний за допомогою макіяжу.
Інструкція
1
Візуально змінювати ваші зовнішні дані вам допоможуть тональна основа або пудра. Будуть потрібні кошти темніше або світліше вашого звичного відтінку. Виконуючи макіяж по корекції носа, ретельно розтушовуйте всі переходи від тону до тону: чіткі лінії будуть виглядати дуже неакуратно. Підготуйте шкіру до макіяжу так, як ви робите це завжди: нанесіть легкий денний крем або спеціальну базу під макіяж, нанесіть основний тон на все обличчя і ... приступайте до корекції.
2
Щоб візуально зробити коротше довгий ніс, вам необхідно зробити його ширше. Нанесіть на ніс світліший тон, а під кінчик - темніший. Якщо у вас немає світлого тону, просто нанесіть темний тональний крем або пудру на кінчик носа. Виправити курносость можна аналогічним способом. Тільки крила носа зробіть ще темніше, а кінчик носа виділіть персиковим кольором.
3
В корекції потребує і тонкий ніс. Зазвичай він виглядає занадто гострим. Щоб зробити його лінії більш плавними, нанесіть більш світлий тон на лінію від перенісся до кінчика, а з боків носа накладіть темний тон.
4
Виправити орлиний ніс можна, додавши темний колір під кінчик носа. Також зробіть акцент на очах, пом'якшите їх вид. Це дозволить уникнути хижого вигляду.
5
Нанесіть з боків носа темніший тон, а на кінчик і перегородку між ніздрями - світлий, щоб візуально подовжити короткий ніс.
6
Зробити широкий ніс вже допоможе темний тон, нанесений з боків носа. Щоб підсилити ефект, нанесіть світлий тон смугою від перенісся до кінчика. Зорово виправити можна і горбинку. Для цього нанесіть на перенісся світлий тон або пудру з ефектом мерехтіння.
7
Приділіть увагу і носогубним складкам. Адже вони здатні зіпсувати найкращий макіяж. Щоб приховати цей дефект, освітлити ділянку під носогубної складкою і в сторону - до крил носа. Наносите світлий коректор вбиває рухами, опісля не розтушовуйте.