Як відрегулювати газову колонку.

Газові колонки - це прилади, які нагрівають воду за допомогою пальника, підтримуючи постійно її температуру. Встановлення газових колонок залежить від їх будови. Існує кілька видів даних приладів, які розрізняються за будовою, а, відповідно, і за системою управління.
Інструкція
1
Перша модифікація - газова колонка з пьезорозжигом. Щоб розпалити таку колонку, однією рукою натисніть на кнопку, яка відкриває газовий клапан запальника, а другий натиснете на кнопку пьезорозжига. Запальник запалиться від електричної іскри, яку створює п'єзоелемент. Після того, як з'явиться полум'я, тримайте протягом 10-15 секунд. У цей час нагріється термопара, яка регулює полум'я. Щоб змінити потужність водонагрівача, переміщайте бігунок, а для регулювання температури води - обертайте ручку регулятора.
2
Друга модифікація - колонка з автоматичним електророзпалом (наприклад, колонка марки «Нева»). Вона працює за наступним принципом: електронна схема водонагрівача при появі води подає сигнал для відкриття клапана запальника, створюючи одночасно електричний заряд для розпалювання запальника. У такому випадку газ заощаджуватися практично на 25%, оскільки відсутній постійний палаючий запальник.
3
Щоб включити колонку, просто натисніть на електричний вимикач. А для регулювання температури води і потужності полум'я, змініть положення обертових ручок на регуляторі. Знайдіть оптимальне положення регулятора і зафіксуйте його, наступного разу він включиться вже з відрегульованими налаштуваннями. Слідкуйте за індикатором на панелі колонки: якщо він почав світитися, це свідчить про те, що необхідна заміна батарей, якими харчується електрична схема колонки.
4
Третя модифікація - колонка з вбудованим розпалом від гідрогенератора. Такі пристрої забезпечені багатофункціональним ЖК-дисплеєм, на якому ви можете побачити одночасно всю необхідну інформацію, включаючи температуру води і повідомлення про виниклі помилки. Всі елементи управління на колонці зручні у використанні і відрізняються ергономічним дизайном і ясністю. Тому зупиніть свій вибір на цій модифікації, якщо ви хочете отримати максимум зручностей і простоту в управлінні колонкою.