Як відремонтувати парасольку. ремонт парасольки автомата.

Практично в будь-якій сім'ї знайдеться зламаний парасольку, і варто зазначити, що найчастіше у парасольок ламаються фрагменти спиць. Безумовно, існують майстерні з ремонту спиць, але це можна і цілком зробити в домашніх умовах. Потрібно тільки запастися терпінням.
Інструкція
1
Якщо у парасольки зламався якийсь фрагмент спиці, то для початку підберіть робочу спицю того ж розміру (інакше парасоль не буде складатися), знайти її можна або на такому ж зламаному парасольці, або купити на блошиному ринку. Якщо спицю вам знайти так і не вдалося, то зробіть заготовку з поламаного фрагмента жерсті. На оправці вигніть необхідний профіль і зробіть спицю, замкнувши шарнірні вузли за допомогою порожніх заклепок. Тепер видаліть дротові тяги, що замикають силовий багатогранник і стягують натяжну силову пружину. Тепер розкрийте парасольку і покладіть його ручкою вгору, натисніть на нижню обойму і ослабте стяжки (їх потрібно зняти). Також зніміть зацеп з дротяного хомута на обоймі, а потім вийміть з спиці загнутий кінець дротяної стяжки.
2
Тепер встановіть нижній підкіс запасний спиці на обоймі середнього ярусу. Робіть це так: покладіть розкритий зон ручкою вгору, розгвинтити скрутку дротяного хомута і вийміть дріт. Далі візьміть нову дріт (довжина заготовки повинні бути 70мм) і вставте її на місце колишньої. Тепер надіньте на неї все підкоси в потрібному порядку (підкіс зламаною спиці замініть на підкіс запасний).
3
Далі покладіть в кінці підкосів гнізда-пази на обоймі, а в кільцевий паз помістіть дріт, кінці якої потрібно скрутити, зайве відрізати кусачками і укласти в окремий паз.
4
Встановіть у вузлі обойми верхнього ярусу верхній підкіс запасний спиці (принцип роботи той же, що і з середньою обоймою).
Хороший, доглянутий автомобіль зобов'язаний працювати стабільно. Хороший господар зобов'язаний піклуватися про своє улюблене авто. А для цього потрібно володіти хоча б набором мінімальних, базових знань. Наприклад, якщо ваш автомобіль не хоче заводитися, або не хоче їхати і зупиняється, то, швидше за все, у нього проблеми з карбюратором. Ось як можна поміняти карбюратор своїми силами.
Вам знадобиться
  • Для того щоб поміняти старий карбюратор на новий вам будуть потрібні два ключа на «8» і «13», викрутка, новий карбюратор, і господарські рукавички.
Інструкція
1
Почніть з затяжного хомута - його потрібно послабити і потім від'єднати шланг для забору повітря (він гофрований).
2
Після цього відкрутіть гайки (ключем на 8), які кріплять повітряний фільтр до карбюратора. Пластину потрібно зняти.
3
Перейдіть до шланга вентиляції картера - звільніть хомут і зніміть корпус з повітряного фільтра.
4
Наступний на черзі - болт, який затягує кріплення оболонки троса приводу повітряної заслінки. Його також потрібно послабити, зробіть це ключем на 8.
5
Відкрутіть затяжку гвинта кріплення троса і витягніть трос.
6
Потім зніміть зі штуцера шланг відводів газу, від'єднайте наконечники проводів від виведення мікроперемикача системи керуючої ЕПХХ.
7
Наступний крок - тонкою викруткою підчепити і зніміть тягу з важеля приводу заслінки дроселя.
8
Зніміть шланг електромагнітного клапана зі штуцера економайзера, звільніть хомут і зніміть шланг подачі палива.
9
Відкрутіть 4 гайки (ключем на 13) і витягніть старий карбюратор.
10
Новий карбюратор встановлюється в зворотному порядку.
Зверніть увагу
На карбюраторі є регульовані болти для подачі палива - від них залежить правильний витрата бензину.
Корисна порада
Обов'язкова умова - прокладку під карбюратором необхідно замінити. Гайки кріплення карбюратора до впускного колектора дуже сильно затягувати не потрібно.