Як поштукатурити укіс. Як штукатурити укоси і кути.

При штукатурних роботах у багатьох виникає питання, як обштукатурити зовнішні і внутрішні кути в квартирі, а також як штукатурити укоси. Справа в тому, що при недотриманні технології часто покриття тріскається і відшаровується, а тому потрібно засвоїти кілька правил роботи з штукатуркою.
Інструкція
1
Штукатурка кутів і укосів, безсумнівно, процес непростий. Для того щоб зробити натирання усенков і лузгов, використовуйте розчини з дрібно просіяного піску. Після нанесення розчину долучіть напівтерток і проводите натирання доти, поки поверхня не стане ідеально рівною. Зверніть увагу, що дані роботи повинні проводиться строго в одному напрямку (або вертикально, або горизонтально), а дрібні дефекти можна поправити за допомогою маленького напівтертка, просто нанесіть ще трохи розчину в що вимагає доробки місце.
2
Далі по виконаним Усенко приступайте до натиранні фасок. Для цього зволожите усенок та долучіть напівтерток з торця. Тепер рухайте напівтерток вгору і вниз, розтираючи розчин. У вас повинна вийти повністю пряма фаска рівної ширини, якщо фаска заокруглена, також робіть єдиний профіль по всій її довжині. Для того щоб виправити дрібні недоліки, використовуйте напівтерток.
3
Для того щоб виконати лузги, використовуйте маяки. Доведіть їх кінці до стелі, зверху кладіть розчин і натирайте його за допомогою напівтертка, після цього до маяків у стелі поставте і закріпіть правило. Приготуйте не надто густий штукатурний розчин і заповніть їм весь простір під правилом; після того як розчин засохне, правило необхідно прибрати.
4
Якщо вам необхідно отримати вертикальні маяки-лузги, то призначте правило до маяків, а після цього наносите розчин, у вас повинна вийти широка марка, призначте до неї в кут правило, а в простір під ним наносять штукатурку, як тільки розчин висохне, правило прибирають. Ті ж маніпуляції проведіть і іншою стороною кута, в результаті між двома маяками ви отримаєте рівний лузг. Якщо на поверхні лузгов є невеликі нерівності, приберіть їх за допомогою невеликої кількості розчину і натіркі.Во час штукатурки стель і стін в районі стелі не забудьте виконати маяки безпосередньо у стику зі стіною, потім на стінах також виконайте горизонтальні маяки, які будуть максимально прилягати до стелі, так ви зможете отримати горизонтальні лузги. Лузговие маяки робіть з того ж розчину, що ви використовуєте для штукатурки всій поверхні, не допускайте потрапляння розчину на маяки.
Зверніть увагу
- усік - зовнішній кут приміщення; - лузг - внутрішній кут приміщення; - фаски - застосовуються при оштукатурюванні усенков. Зазвичай усенки - це гострий кут, який часто пошкоджується, тому його притупляють, роблячи округлення або ж прибираючи фаску.