Як пити під час тренувань.

Під час інтенсивних тренувань організм втрачає чималу кількість води. Для нормальної роботи організму потрібно заповнювати її запас. При цьому потрібно знати, скільки і як пити протягом тренування.
Інструкція
1
Симптомів, які вкажуть, що вам пора випити води, безліч. Це сухість у роті, відчуття спраги, запаморочення, втома, головний біль. Чи не орієнтуйтеся на ваше відчуття, адже під час фізичних вправ рецептори спраги придушуються. Якщо ваша тренування проходить в інтенсивному темпі і ви витрачаєте багато сил, то пийте кожні 20 хвилин. При цьому вода для пиття повинна бути кімнатної температури, інакше є ймовірність застудити горло. Також вживайте лише чисту і негазовану воду. Адже газована вода може викликати дискомфорт у шлунку, а мікроби у воді послаблять імунітет.
2
Обсяг води залежить від сили потовиділення, чим вище навантаження, тим більше води потрібно пити. Доза води для жінок і чоловіків різна. Як правило, чоловікам потрібна більша кількість рідини.
3
Пийте малими дозами і маленькими ковтками. Якщо випити багато води, то на її всмоктування потрібно дуже багато часу, а не велика кількість швидко заповнить втрати в організмі. Маленькі глотки дозволять краще видалити спрагу. Причому при глотці прополощіть весь рот - так ви усунете відчуття сухості.
4
Якщо тренування за часом тривала, додайте у воду глюкозу. Це додасть вам енергії. Або ж розчиніть вітаміни, наприклад, С. Головне, щоб вони були водорозчинними, інакше ефекту ви не отримаєте.
5
Також нерідко воду подсолівают, це пояснюється тим, що при навантаженні разом з потом з нашого організму йде сіль. Особливо влітку, коли тренування проходять під сонцем, підсолена вода допоможе вам підтримувати свій організм.
6
Якщо ж ваша тренування проходить при низької інтенсивності, то зробіть кілька ковтків в середині заняття, змочивши всю порожнину рота.
7
Що стосується пиття до і після тренувань, то тут також є обмеження. До тренування і протягом 20 хвилин після неї випивайте по склянці води.
8
Деякі тренера взагалі забороняють пити воду - це залежить від профілю тренування. Розпитайте тренера про прийом води, щоб не нашкодити собі під час виконання вправ.
Професійні спортсмени та активні любителі фітнесу знають, що пити під час тренування не тільки можна, а й треба, бажано просту воду або збагачену вітаміном С. Щодо того, як заповнювати гідробаланс і запас поживних речовин після тренування , думки розходяться, проте одна заборона визнають усі: ніякої газованої води!
Інструкція
1
Під час інтенсивної спортивної тренування організм витрачає велику кількість вологи і поживних речовин, вони виходять разом з потом. Тому, для того, що заповнювати ці втрати, необхідно пити під час і після тренування . Під час заняття рекомендується пити кожні 15-20 хвилин, бажано просту воду або воду з розчиненим вітаміном С.
2
Після тренування організм і так ослаблений, тому навантажувати його додатковим голодуванням нік чого. Навіть під час дієти після заняття потрібно пити не просто воду, а живильну рідину. Найкраще для цієї мети підходять свіжі соки з великим вмістом глюкози і вітаміну С, наприклад, сік апельсина, винограду або журавлини. Свіжовичавлений сік потрібно розбавити водою, інакше він може викликати додаткову спрагу.
3
Під час тренування , спрямованої на нарощування м'язової маси, в м'язах руйнується білок. Тому щоб заповнити цей пробіл, можна випити склянку молока 2,5% жирності. Крім протеїну і білка, цей напій багатий кальцієм і вітаміном D. На прилавках магазинів можна знайти спеціальне молоко для любителів фітнесу, воно додатково збагачене вітамінами та поживними речовинами.
4
Якщо після тренування потрібно не тільки заповнити запас речовин, але і підбадьоритися, краще відмовитися від звичної чашки кави і випити какао. По-перше, какао містить молоко, по-друге, дасть додаткову бадьорість організму. Проте з цим напоєм потрібно почекати годину-півтори після тренування , тому що кофеїн, що міститься в какао нехай і в невеликих кількостях, заважає організму поглинати білки і вуглеводи. До того ж пити какао рекомендується тільки після інтенсивного заняття спортом, наприклад, їзди на велосипеді, бігу або плавання.
5
Компанії-виробники спортивного харчування пропонують широкий вибір спеціальний напоїв, які можна вживати як під час тренування , так і після неї. Однак ці напої рекомендуються тільки дуже активним спортсменам, а пити їх потрібно тільки за порадою свого тренера, оскільки різним навантаженням підходять різні суміші або коктейлі. У цьому випадку самодіяльністю краще не займатися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tuRBmVrefrY
Зверніть увагу
Якщо під час тренування не вживати рідину, то і після неї потрібно 30-40 хвилин утриматися від пиття.
Корисна порада
Кращий напій для тренування - свіжий сік апельсина, розведений 1 до 3 з водою і невелика щіпка солі.