Як розмістити резюме. Як розмістити резюме робота.

Якщо ви шукаєте роботу, почніть з розміщення резюме на спеціалізованих сайтах - www.hh.ru ("Хедхантер"), www.superjob.ru, www.job.ru, www, rabota.ru. За допомогою цих сайтів ви зможете як самі відправляти резюме на вподобані вам вакансії, так і отримувати відгуки від роботодавців, оскільки ваше резюме буде для них у відкритому або обмежено відкритому доступі (тобто для деяких роботодавців - за вашим вибором).
Інструкція
1
Найпопулярніший сайт для розміщення резюме - Хедхантер. Тут щодня з'являється величезна кількість нових вакансій. Крім того, в порівнянні з іншими сайтами, Хедхантер пропонує саму високооплачувану роботу. Для студентів та випускників без досвіду роботи існує спеціальний підрозділ - www.career.ru. Зовні це ніби самостійний сайт, але він "прив'язаний" до хедхантерів. На самому хедхантерів також попадаються вакансії для студентів і випускників без досвіду роботи - при пошуку вакансій можна вибрати розділ "немає досвіду".
2
Наступний за популярністю сайт - www.superjob.ru. За ним слідують www.job.ru і www.rabota.ru. Останні пропонують, по-перше, менш високооплачувану роботу, по-друге, на них існує більший ризик отримати відгук на своє резюме від недобросовісного роботодавця, вже давно знаходиться в "чорному списку" роботодавців. Особливо цим "славиться" www.rabota.ru. Однак і тут можна знайти пристойну пропозицію: деякі цілком престижні компанії "по старинці" розміщують вакансії на www.job.ru і www.rabota.ru, оскільки спочатку це були найпопулярніші сайти з пошуку роботи та працівників - до появи хедхантерів.
3
Якщо ви визначилися з вибором сайту або сайтів, можна перейти до власне розміщенню резюме. На кожному сайті є спеціальна кнопка "розмістити резюме", "створити резюме" або "додати резюме". Спочатку необхідно заповнити рядок з назвою вакансії і бажаної зарплатою і особисті дані - ПІБ, дату народження, стать, місце проживання, телефон та/або e-mail. Варто пам'ятати, що гарне резюме - докладний резюме, тому краще вказувати всі свої дані, особливо це стосується способу зв'язку з вами. Якщо в розміщеному резюме мається номер телефону, це підвищує його ефективність в рази. Що стосується домашньої адреси, то тут достатньо вказати найближчу станцію метро.
4
Далі звичайно треба інформація про вашу освіту. Обов'язково вкажіть всі місця, де ви вчилися (маються на увазі як вуз або вузи, так і курси, стажування тощо). Чим докладніше буде заповнений цей розділ, тим краще враження він справить на роботодавця. Звичайно, зовсім не для кожної професії потрібна вища освіта, тим більше кілька, але все ж наявність гарної освіти - безсумнівний плюс. Якщо ви студент, відзначте, що у вас незакінчену вищу освіту.
5
В графі "досвід роботи" вкажіть всі ваші місця роботи, починаючи з останнього - тобто того, де працюєте зараз. Варто вказувати не тільки назву кожного місця роботи, але і його профіль, оскільки запис "місце роботи - ТОВ" Ромашка "не містить інформації про те, чим же займається ТОВ" Ромашка ", а це може бути важливим для роботодавця. Вкажіть також свою посаду і те, чим ви займалися на цьому місці роботи, які у вас були досягнення (якщо були). Тим, хто ще не працював, варто вказати місця, де ви проходили практику під час навчання.
6
Особливу увагу варто приділити графі "професійні навички". Навіть якщо ваш досвід роботи скромний, ви можете мати важливими для бажаної вами роботи вміннями - наприклад, відмінні знання комп'ютера, володіння іноземними мовами. Вкажіть такі навички і в тому випадку, якщо вам здається, що для вашої спеціальності вони другорядні. Слід перелічити всі навички, які ви придбали на попередніх місцях роботи і які мають значення для вашої спеціальності.
7
В графі "особисті якості" вказуємо стандартний набір якостей, потрібних для вашої професії. Наприклад, для менеджера з продажу важлива комунікабельність, для секретаря - старанність. Завжди можна вказати такі якості, як відповідальність, вміння працювати в команді, креативний підхід до вирішення проблем, робота на результат. Не бійтеся прикрасити дійсність - без цього ваше резюме можуть просто не помітити.
8
В деяких формах резюме пропонується відповісти на такі питання, як хобі, ставлення до релігії, наявність дітей і т.д. Як правило, цей розділ є необов'язковим для заповнення, і для розміщення резюме достатньо заповнити його по мінімуму. Якщо роботодавцю дійсно важливо знати про вас таку особисту інформацію, він запитає це на співбесіді.