Як прикрасити веранду. Як прикрасити дачу своїми руками.

Вечірні сімейні посиденьки за чаєм на затишній веранді заміського будинку - що може бути краще! Адже веранда - це не тільки прикраса будинку, а й місце для відпочинку і дозвілля. А як її прикрасити, щоб вона приносила вам не тільки радість, а й комфорт?
Інструкція
1
Для початку необхідно вибрати меблі для веранди. Оскільки веранда, на відміну від тераси, не схильна до впливу клімату, сюди підійде будь меблі. Найоптимальнішим варіантом, звичайно ж, буде плетені меблі. Деякі вважають за краще поставити на веранду звичайний диван. Хоча м'які меблі можуть виглядати доречно тільки в просторій веранді в силу своєї об'ємності, але при цьому на м'якому диванчику можна чудово відпочити в спекотний полудень.
2
Можна обладнати веранду гойдалками. Цей варіант, звичайно ж, сподобається молоді та дітям. Гойдалки-диванчик може бути набагато оригінальніше і не менш комфортніше, ніж традиційна меблі.
3
Якщо у вас маленька веранда, то і меблі тут повинна бути легкою і компактною. Це може бути зручна лава, компактний диван або міні-столик з кріслами.
4
На веранді обов'язково повинен бути обідній стіл. Якщо дозволяє площа, можна влаштувати і обідню зону, завдяки правильному зонуванню.
5
Подбайте про красивих шторах. Зазвичай в цій частині будинку використовують варіанти, які піднімаються вгору - римські штори, ролети.
6
Відмінний спосіб додати яскравості в інтер'єр - це подушки. Ви можете в залежності від настрою міняти їх. Головне, щоб вони відповідали тим ідеям, які ви вирішили привнести в кімнату.
7
Не забудьте прикрасити веранду квітами і рослинами. Зазвичай, це плетістиє і в'юнкі рослини. Можна навіть частину кімнати перетворити в оранжерею або зимовий сад. Але пам'ятайте, що для зимового саду потрібно ще й додаткове освітлення.
8
Можна прикрасити веранду оригінальними свічниками і масляними лампами, а вздовж стін розставити кашпо з живими квітами - тоді ваш будинок наповниться затишком і стане улюбленим місцем для вас і ваших гостей.
9
Важливо також ретельно подумати про підлоговому покритті. Можна розкидати по підлозі рогожі і килимки. Вони не тільки допоможуть зберегти тепло, але і внесуть затишок в інтер'єр.
Для дитини, яка відвідує дитячий садок, дуже важливо, як облаштована навколишня його середовище, наскільки вона для нього зрозуміла і безпечна. Це стосується не тільки знаходження в детсадовской групі, але і прогулянок на ділянці. Правильно організована прогулянка повинна повною мірою задовольняти потреби дітей у самостійному ознайомленні з навколишнім світом, в активних діях і спілкуванні з іншими дітьми. Тому веранду дитячого саду потрібно прикрасити так, щоб вона сподобалася дітям і в ній їм приємно було б перебувати, спілкуватися, грати.
Інструкція
1
Саме тому, що на веранді дитиною проводиться так багато часу, до її оформлення пред'являються досить високі вимоги. Веранда дитячого садка повинна не тільки захищати малюка від сонця і дощу, але і служити прикрасою майданчика. Зробити це можна по-різному. Найпростіший спосіб - купити готову веранду. Ігрові прогулянкові веранди для дитячих садків випускаються різних видів і модифікацій. Готові веранди можуть бути тематичними, оформленими в різних стилях і колірній гамі, але обов'язково повинні бути безпечними для дітей. Для того щоб на веранді можна було проводити заняття, відпочивати, вона комплектується вбудованими лавочками та столиками. У той же час на веранді залишається достатньо вільного місця, щоб в умовах дощової погоди діти могли активно рухатися.
2
А що ж робити вихователям тих дитячих садків, де веранди досі залишаються старими, ще цегляними, а можливості замінити їх новими і сучасними просто немає? Тоді залишається піти по другому шляху - прикрасити веранду власними силами. Прикраса веранди може відповідати пори року, а може підбиратися до того чи іншого свята. Небайдужі до своєї справи завідувачі дитячими садами та вихователі зможуть знайти вихід з положення. Наприклад, у деяких дитячих садках для оформлення веранд запрошуються хлопці, що захоплюються графіті.
3
Але найчастіше оформленням і прикрасою веранд займаються самі працівники дитячого садка, іноді залучаючи для цих цілей батьків, яких хвилює, в яких умовах проводять час їхні діти. Прикрасити веранду можна будь-якими підручними засобами, головне - проявити фантазію і мати бажання.
Корисна порада
За нормами діти, які відвідують дитячий садок, повинні гуляти два рази на день. Для того щоб прогулянки могли здійснюватися за будь-яких погодних умовах, на майданчиках передбачені криті веранди, які можуть служити захистом від дощу чи сонця. За санітарними нормами веранда повинна мати площу не менше сорока квадратних метрів і огорожу з двох або трьох сторін залежно від кліматичних умов. На веранді можна проводити ігри, заняття і навіть прийом їжі в теплу пору.