Як долетіти до Нью-Йорка.

Щоб потрапити в Нью-Йорк, недостатньо лише купити авіаквиток, необхідно подати заяву на отримання візи, записатися на співбесіду в Посольстві Сполучених Штатів, пройти митний і паспортний контроль в аеропорту.
Інструкція
1
Купіть авіаквиток. Регулярні рейси з Москви виконують авіакомпанії Аерофлот, Delta Airlines, Трансаеро. Рейси, що виконуються цими компаніями, є прямими, час у польоті становить від 9 годин 15 хвилин. Вартість квитка - від 12 000 рублів. Зверніть увагу на акції авіакомпаній - при купівлі квитка в обидва кінці надається знижка.
2
Отримайте візу в США. Вивчіть інформацію на сайті Посольства Сполучених Штатів. Сплатіть консульський збір у відділенні Банку ВТБ24 або у відділенні Пошти Росії. Розмір консульського збору становить від 140 до 390 Доларів США в залежності від одержуваної візи.
3
Заповніть заяву за формою DS-160 в режимі он-лайн. Все графи заповніть англійською мовою (виняток становить пункт про ім'я та прізвища на рідній мові). Завантажте в спеціальному розділі форми свою фотографію. Після заповнення форми системою буде створена сторінка підтвердження з зазначенням штрих-коду, що складається з цифр і букв. Роздрукуйте цю сторінку. Поверніться на сторінку назад і відправте заповнену заяву собі на пошту. Ви отримаєте його в форматі PDF.
4
Відвідайте співбесіду в призначений час в Посольство США в Москві або в Консульства в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі або Владивостоці. Принесіть з собою: запрошення на співбесіду; підтвердження подачі заяви; чинний закордонний паспорт і всі старі; одну фотографію; документи, що засвідчують ваше сімейне становище, фінансову стабільність, наявність нерухомості.
5
В день відльоту завчасно прибудьте в аеропорт, зареєструйтесь на рейс, здайте багаж. Пройдіть митний і паспортний контроль. Сядьте в літак.
Між Москвою і Нью-Йорком по прямій приблизно 7510 км або 4663 милі, саме таку відстань пролітає літак. Середній час у дорозі для рейсу без пересадок становить близько 9-10 годин, при швидкості літака близько 850 км/ч - це середнє значення.

Переліт Москва-Нью-Йорк

З Москви прямі рейси в Нью-Йорк виконуються щодня, літають як російські, так і американські компанії, на напрямку присутні авіаперевізники-представники інших країн. Серед російських компаній найчастіше в Нью-Йорк вилітають «Аерофлот» і «Трансаеро», серед американських - Delta і American Airlines. Існує безліч можливостей долетіти з Москви до Нью-Йорка з пересадкою, такі рейси виконують багато європейських компаній, серед яких є справжні гіганти ринку, наприклад, Lufthansa, British Airways, Air France, Alitalia, KLM. На напрямку працюють і менш великі компанії, такі як Turkish Airlines, Finnair, LOT, CSA, Austrian Airlines і багато інших. До Нью-Йорка можна долетіти прямим рейсом і з Києва, його виконує авіакомпанія Delta. З Мінська прямого рейсу в Нью-Йорк немає, але можна дістатися з пересадкою в Москві. Деякі авіакомпанії пропонують інші варіанти, наприклад, Finnair літає з Мінська в Нью-Йорк з пересадкою в Гельсінкі, а Lufthansa робить пересадку у Франкфурті.

Нью-Йорк Сіті

Нью-Йорк є найбільшим містом в США, це один з найбільших міст в усьому світі. Його населення становить близько 8,5 мільйонів чоловік офіційно, дані за 2010 рік. Населення Нью-Йоркської агломерації перевищує 23,9 мільйона осіб, за відомостями 2012 року. Мегаполіс розташувався на узбережжі Атлантичного океану, на південному сході штату Нью-Йорк. Заснували місто голландські колоністи, вони назвали його Новий Амстердам, це сталося в 17 столітті. Пізніше британські колоністи зробили спробу захопити поселення, яке здалася без бою. Місто перейменували в Нью-Йорк, на ім'я герцога Йоркського, який командував захопленням. В даний час Нью-Йорк складається з п'яти районів, також званих боро. Це Манхеттен, Стейтен-Айленд, Квінс, Бронкс і Бруклін. Манхеттен - найбільш відомий і заповнений пам'ятками район міста. Саме тут розташовуються хмарочоси, з якими в головах людей з усього світу асоціюється Нью-Йорк. Більшість музеїв і готелів також зосереджено на Манхеттені. В даний час Нью-Йорк є одним з найважливіших культурних центрів США, тут зосереджені також великі фінансові та економічні структури, в місті базуються великі політичні об'єднання. Нью-Йорк - один з найбільш багатоликих міст світу. Там настільки багато всього, що кожна людина отримує можливість вибрати саме ті розваги, які найбільше його цікавлять. Комусь до душі шопінг, хтось з подивом буде бродити по найсучасніших музеям міста, а хтось отримає справжнє задоволення, відриваючись на хіп-хоп тусовках в клубах Бронкса.