Як завантажити відео з камери.

Записане за допомогою камери відео набагато зручніше переглядати на комп'ютері. А якщо потрібно його редагування або розміщення в інтернеті, без завантаження відео з камери на комп'ютер і зовсім не обійтися.
Інструкція
1
Візьміть usb-провід і з його допомогою здійсните підключення відеокамери до комп'ютера. Для цього один кінець дроту підключіть до відповідного роз'єму камери, а другий - до usb-роз'єму системного блоку комп'ютера. Натисніть на відеокамері кнопку включення, виберіть режим «Підключення до ПК» і дочекайтеся, поки система комп'ютера визначить підключення нового пристрою. При цьому необхідні драйвери будуть автоматично встановлені.
2
Відкрийте провідник операційної системи. Перейдіть в папку підключеної відеокамери і знайдіть каталог з тими відеофайлами, які необхідно завантажити на жорсткий диск комп'ютера. Виділіть їх за допомогою миші, після чого клікніть правою кнопкою і виберіть зі списку пункт «Копіювати». Тепер за допомогою провідника відкрийте ту папку комп'ютера, в яку потрібно скопіювати дані файли. Відкривши її, правою кнопкою миші і виберіть зі списку пункт «Вставити». Дочекайтеся, поки всі файли будуть скопійовані.
3
Також завантажити відео з камери на комп'ютер можна і за допомогою будь-якого іншого файлового менеджера, крім стандартного провідника. Запустіть обрану програму, в лівій панелі якої відкрийте папку підключеної до комп'ютера відеокамери. Для цього виберіть необхідний пристрій в панелі інструментів програми. У правій панелі файлового менеджера відкрийте ту папку жорсткого диска, в яку потрібно завантажити відео з камери. Виберіть в лівій панелі необхідні файли, після чого клікніть по кнопці «Копіювати». Дочекайтеся закінчення процесу.
4
Якщо відео на вашій камері записується не так на вбудований жорсткий диск, а на флешку, завантажити його можна таким чином. Вийміть з камери карту флеш-пам'яті і вставте її в картрідер комп'ютера. Дочекайтеся визначення системою нового знімного пристрою. Далі за допомогою провідника відкрийте папку карти пам'яті, виділіть потрібні файли та натисніть кнопку «Копіювати». Відкрийте папку, призначену для копіювання, правою кнопкою миші і виберіть "Вставити". Дочекайтеся, поки всі файли скопійовано.