Як купити газову плиту.

Одна з найважливіших помічниць жінки на кухні - це плита. Сьогодні придбати такий прилад досить легко, але правильно вибрати - вельми складно і виходить далеко не у кожного. Без серйозного багажу знань впоратися з цим практично неможливо. Щоб не помилитися при виборі і зробити правильну і якісну покупку, вам необхідно знати такі нюанси.
Інструкція
1
У першу чергу, потрібно визначитися з розміром газової плити - він залежить від габаритів вашої кухонних меблів. Стандартна висота приладу - 85 см, а глибина - від 50 до 60 см. Однак випускаються плити, оснащені додатковими регульованими ніжками, за допомогою яких можна трохи збільшити висоту. Ширина даного пристрою варіюється в межах від 30 до 90 см.
2
Всі газові плити виробляються з високоякісної жароміцної корозійно-стійкої сталі. Однак поверхня газових панелей може розрізнятися: - Емальований поверхню - традиційна і надійна. Вона досить дешева, міцна, може бути представлена в будь-якому кольорі. Але в теж час такий вид поверхні має кілька недоліків: з емалі вкрай складно прибрати сліди жиру, рідини, з часом на ній з'являються відколи й подряпини; - Поверхня, виготовлена з нержавіючої сталі, буває полірованої або матової. Такий матеріал дуже міцний, зносостійкий, відмивається набагато легше в порівнянні з емаллю. Однак за такої газової панеллю необхідно постійно доглядати, адже на ній можуть залишатися відбитки пальців; - Стеклокерамическая поверхню є найнадійнішою, до того ж вона ефектно виглядає, довго зберігає свій привабливий вигляд, оскільки виконана з високоміцного матеріалу, стійкого як до температурних, так і до механічних навантажень. При дотриманні інструкцій з експлуатації такі панелі легко підтримувати в постійній чистоті.
3
Після цього можна переходити до вибору конфорок. Стандартно газові плити випускаються з чотирма конфорками, однак ви можете зустріти моделі, у яких їх три, п'ять чи шість. Розмір конфорок повинен відповідати посуді. В ідеалі полум'я має гріти лише дно, за такої умови заощаджуватиметься енергія, швидше готуватися їжа, а посуд прослужить набагато довше. Традиційно газові плити оснащуються однією конфоркою малої потужності, двома - середнього та ще однієї - високою.
4
Наступне, на що необхідно звернути увагу - це тип духовки: - Газова духовка стандартно має два режими нагріву. Нижній жар створюється за допомогою газового нагрівального елементу, а верхній - створюється укріпленим нагорі електричним або газовим грилем. У першому випадку ви отримаєте більш рівномірний прогрів поверхні, але і коштувати це буде дорожче. Газовий гриль набагато економічніше, але для управління ним потрібен досвід; - Електрична духовка буває традиційною і багатофункціональною. Більшість віддають перевагу другому варіанту. Такі духовки оснащені вентилятором, який дозволяє рівномірно розподіляти гаряче повітря. Крім того, вони мають відразу кілька нагрівальних елементів. У багатофункціональних електричних духовках ви зможете приготувати найрізноманітніші страви.
5
Газова плита повинна бути оснащена спеціальною системою, яка буде припиняти подачу газу, якщо вогонь в конфорці згасне. Захистом від витоку повинні бути обладнані як конфорки, так і духовка.
6
Електропідпал дозволить вам забути про сірники і позбавить від зайвого занепокоєння. Він буває двох видів: перший включається при натисканні певної кнопки і другий - автоматичний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hodyQRUJPME