Як поміняти формат відео-файлу. Як поміняти себе відео.

Існуюче розмаїтість форматів відеофайлів багатьом користувачам доставляє лише незручності: чи не вдається переглянути відео на комп'ютері, файл не читає відеоплеєр. Рішенням цих проблем може стати зміна формату відео.
Інструкція
1
Існує декілька способів, за допомогою яких можна поміняти формат бажаного відеофайлу. Перший спосіб полягає у використанні програми, призначеної для редагування і монтажу відео. Другий спосіб представляє рішення за допомогою програми-конвертера мультимедійних файлів.
2
Оберіть одну з програм для редагування і монтажу відео. Стандартний Windows Movie Maker в більшості випадків не підходить, так як він вміє зберігати файли тільки у форматі .wmv. Однак якщо такий варіант вас влаштовує - скористайтеся саме цим додатком.
3
Запустіть обрану програму для редагування відео. Імпортуйте в неї необхідний відеофайл. Для цього відкрийте папку з відео, клацніть по потрібному файлу, потім, не відпускаючи кнопку миші, перетягніть відео в вікно програми. Не всі програми підтримують такий спосіб додавання файлів, тому ви можете скористатися інтерфейсом самого додатка. Виберіть в меню «Файл» -> «Відкрити» (в деяких редакторах буде потрібно вибрати «Файл» -> «Імпорт»). У діалоговому вікні знайдіть бажаний відеофайл, виберіть його і натисніть кнопку «Відкрити».
4
Вибране відео відкриється на монтажному столі програми. Тепер необхідно зберегти його в необхідному форматі. Для цієї мети виберіть меню «Файл» -> «Зберегти як» (в деяких редакторах буде потрібно вибрати «Файл» -> «Експорт»). У діалоговому вікні вкажіть місце збереження та назва файлу, після чого клацніть по випадає меню «Формат» і виберіть той, який потрібний. Додатково вкажіть настройки стиснення. Натисніть кнопку «Зберегти» і дочекайтеся закінчення.
5
Інший спосіб полягає у використанні програми-конвертера. Запустіть відповідну програму, через меню «Файл» -> «Відкрити» виберіть потрібне відео. В налаштуваннях програми вкажіть бажаний формат, місце збереження конвертованого відео, після чого натисніть кнопку старту. Дочекайтеся закінчення процесу.
На перший погляд, здається, що поміняти формат відео файлу складно, не дуже зрозуміло і може зажадати спеціальних навичок. Зовсім ні. Головне, це знайти зручний для себе софт. Тобто, знайти програму, в якій вам було б максимально зручно працювати, і перетворити тим самим робочий процес, у вельми комфортне проведення часу.
Вам знадобиться
  • Щоб поміняти формат відео файлу, нам знадобиться програма для конвертування:
  • «Any video converter" або "Any DVD Converter Professional. На відміну від своїх побратимів, програма має ряд істотних переваг. Таких як: простота у використанні, великою кількістю форматів, малий розмір.
  • «Any video converter" працює з такими форматами: (Swf), (Flv). Flash video. DVD. Video (N.T.S.C.), DVD Video (PAL). AVI, MOV, і багатьма іншими. Ви їх зможете знайти в меню програми.
  • Ми розглянемо варіант зміни формату відео файлу з AVI в Apple IPhone MP4 move.
Інструкція
1
Відкривається меню, і натискаємо на іконку: Додати відео.
2
Додаємо необхідне нам відео з жорсткого диска, або будь-якого іншого носія.
3
Після натискання на кнопку відкрити, відео файл з'являється у вікні робочої області.
4
За тим вибравши в контекстному меню програми, що знаходяться у верхньому правому куті, потрібний нам кінцевий формат файлу і натискаємо кнопку кодувати.
5
Після завершення кодування перевіряємо результат роботи, і поміщаємо відео файл в пристрій.
Зверніть увагу
Для максимального досягнення бажаного результату, перевірте дозвіл екрана вашого пристрою, і звірте з варіантами дозволів в програмі.
Корисна порада
В версію Professional окремо додана опція кодування DVD.Бистродействіе кодування, може залежати від можливостей комп'ютера