Як поставити лінієчку на робочий стіл.

Линеечки стали популярними не так давно на форумах, в основному серед жіночого населення, вони відображають різні події: вагітність, бажання схуднути, вік дітей і тривалість відносин. Також таку лінієчку можна помістити на робочому столі Windows.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню для створення лінеечек http://flines.ru/createtimeline, щоб зробити свою лінійку і розмістити її на робочому столі. Спочатку виберіть фон линеечки, можна вибрати з пропонованих, а можна завантажити своє зображення в якості фону. Натисніть «Далі».
2
Оберіть розмір лінійки, перейдіть до наступного пункту. Встановіть колір тексту, виберіть дату події і показник ведення відліку (роки, місяці, дні). Натисніть кнопку «Створити». Знайдіть поле «Посилання для робочого столу», виділіть код в даному полі, клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть команду «Копіювати».
3
Відкрийте робочий стіл, клацніть правою кнопкою миші по будь-якому вільному місцю. Виберіть команду «Властивості», перейдіть у вкладку «Робочий стіл», внизу знайдіть кнопку «Налаштування робочого столу», клацніть по ній. Буде відкрито вікно «Елементи робочого столу», перейдіть на другу вкладку «Веб», щоб зробити лінієчку на робочому столі.
4
Далі натисніть «Створити», у вікні «Новий елемент робочого столу» заповніть поле «Розміщення». Введіть в це поле посилання на лінієчку, клацніть у ньому правою кнопкою миші та натисніть «Вставити». Далі натисніть кнопку «ОК», щоб додати лінієчку на робочий стіл.
5
Потім з'явиться вікно «Додавання елемента на робочий стіл». У ньому необхідно натиснути кнопку «ОК», ви будете повернуті в меню «Елементи робочого столу». Переконайтеся, що біля посилання на лінієчку встановлений прапорець. Далі натисніть «ОК» і перейдіть на робочий стіл.
6
Для поновлення відліку днів синхронізуйте лінієчку. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по ній, в лівій частині рамки клацніть по маленькій стрілок, виберіть пункт «Синхронізувати». Оновлення лінійки можна виконати і вручну клацанням правої кнопки миші по лінійки.
7
Перемістіть лінійку, для цього наведіть покажчиком миші на лінійку, з'явиться рамка, з її допомогою перетягніть лінієчку на будь-яке місце робочого столу. Створення лінійки на робочому столі завершено.