Як знайти роботу без освіти. Як знайти просту роботу.

До сих пір існує стереотип, що знайти хорошу роботу без освіти важко, а часом і взагалі неможливо. Це призвело до того, що деякі молоді люди вступають до вузів тільки заради диплома про вищу освіту. Між тим, диплом хоч і може допомогти влаштуватися на роботу, але не допоможе на ній втриматися. Набагато важливіше ваше бажання працювати, амбіції і вміння мислити.
Інструкція
1
Якщо ви студент і тільки отримуєте освіту, то при складанні резюме обов'язково вказуйте це. Багато роботодавців охоче беруть студентів, сподіваючись "виростити" собі співробітника. Тим більше, що у студентів, як правило, невисокі зарплатні очікування. Однак якщо ви вчитеся на денному відділенні і зможете працювати тільки 20-30 годин на тиждень, то приготуйтеся до довгого пошуку роботи: у більшості фірм працівник потрібен кожен день з ранку і до вечора. Проте роботу на неповний день фірми пропонують, нерідко дуже престижні.
2
Тим же студентам-очникам і людям, нездатним працювати в офісі повний день з ранку, підійде робота вечірнього секретаря. Більшість фірм воліють дівчат-секретарів, проте деякі молоді люди також починали кар'єру саме з цієї посади. Вечірній секретар працює зазвичай з 18 до 23 годин, відповідає на дзвінки, зустрічає пізніх клієнтів, копіює, сканує і зшиває документи. Вечірні секретарі, знають іноземні мови, займаються також перекладами.
3
Люди без освіти завжди можуть знайти роботу в інтернеті - залежно від їх навичок. Це може бути створення і дизайн сайтів, копірайтинг (написання текстів певної замовником тематики), рерайтинг (переписування вже написаних текстів так, щоб вони придбали унікальність), ведення рекламних блогів і багато іншого. Як правило, найлегше знайти таку роботу на біржах праці фрілансерів. Мінус роботи в інтернеті полягає в тому, що новачкам платять вкрай скромно.
4
Не мати освіти - не значить нічого не вміти. Напевно ви вмієте готувати, або робити масаж, або навчати танцям. Найкраще, звичайно, мати сертифікат про те, що ви закінчили якесь заклад, де цьому навчилися. Однак не у всіх такі сертифікати є (зрештою, ви могли навчитися готувати від вашої бабусі). Навіть без них можна спробувати знайти роботу за подібною "спеціальності". Починати найпростіше, звичайно, зі знайомих - надавати подібні послуги ім. Ймовірно, вони порекомендують вас своїм знайомим, і так далі. Можна розміщувати оголошення в соціальних мережах і на дошках оголошень в інтернеті. Згодом такий простий спосіб заробітку може перерости в ваш власний невеликий бізнес.
5
Є безліч спеціальностей, для яких не потрібне утворення: офіціант, працівник call-центру, продавець. Звичайно, це "не престижна" робота, однак існує чимало прикладів, коли простий продавець через кілька років успішної роботи ставав правою рукою власника магазину. До того ж, за ці кілька років можна встигнути і освіту отримати, і чітко визначитися з тим, чим би вам хотілося займатися по життю і як до цього прийти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pReq4RqiYOQ
Зверніть увагу
Ну, давайте про все по порядку. Почнемо з того, що якби у вас було б все чудово, з досвідом і освітою, то ви вже напевно десь працювали б. Тому, що зараз поки ви ще молоді і повні сил, і прагнете як - то влаштувати своє життя робота без досвіду, робота без освіти, робота без спеціальних навичок через низьку оплати настільки нецікава, що ви відтягуєте цю кабалу якомога довше, відчайдушно намагаючись знайти якесь мудре рішення.
Корисна порада
У нас ви зможете знайти відповідні вакансії, здобувачів та багато інформації про види професії та про підприємства Москви і Московської області. Хоча для багатьох вакансії, в першу чергу, вимагають наявність освіти, але все ж, існують професії, де освіта не головний фактор. Робота кур'єром в Москві, напевно, це єдиний вид діяльності без освіти, на яку погоджуються багато молодих людей. Від них вимагається лише своєчасно доставляти той чи інший товар.
В силу деяких обставин ви залишилися без роботи? Що робити, якщо ви не звикли самостійно шукати роботу або ще не маєте досвіду і не уявляєте, як почати пошуки?
Інструкція
1
Спочатку треба подумати над метою, з якою ви шукайте роботу: вам потрібна постійна і, відповідно, з гідною зарплатою, робота чи тимчасова (наприклад, вам терміново потрібні гроші і немає часу вибирати вакансії за профілем). Саме від цього залежить наповнюваність вашого резюме і ретельність відбору інформації, корисної вашому майбутньому работодателю.Первое, про що треба задуматися - це про те, що саме ви можете запропонувати роботодавцю. Що ви вмієте найкраще? Що у вас краще виходить, в якій сфері діяльності ви маєте найбільший досвід? Але не відкидайте і менш гідні уваги нюанси - вони вам ще знадобляться.
2
Отже, візьміть аркуш паперу і випишете все, що стосується вашого досвіду, освіти, придбаних навичок. Пишіть все докладно, згадуйте все, що може знадобитися: курси, закінчені ще в школі, бізнес-семінари, випадково відвідані ще в інституті, лекції, факультативи, тимчасова работа.Определіте напрямок, в якому ви хочете працювати, і постарайтеся весь досвід, який ви мали, привести до бажаної сфері. Наприклад, якщо ви шукаєте роботу менеджера (маючи невеликий досвід), а працювали до цього в загальноосвітній школі, ви можете написати, що володієте високою стресостійкістю, умінням вирішувати конфлікти і працювати в колективі. Спробуйте уявити все в кращому світлі.
3
Наступний крок - складання базового резюме, яке завжди буде у вас під рукою. Детально опишіть ті факти, які мають відношення до бажаної посади, і не розкривайте детально те, що може відвернути роботодавця. Якщо ви працювали майстром в салоні тату, це ніяким чином не вплине на здобуття посади менеджера, тобто це можна не вказувати. Уважно вивчіть те, що ви згадали і написали раніше, і оформите це лаконічно і грамотно, але інформативно в вашому резюме.
4
Далі починається етап власне пошуку роботи. Дійте відразу в декількох напрямках: 1. Обдзвоніть знайомих і поцікавтеся можливими вакансіями, ймовірно, у них є знайомі, що володіють інформацією. 2. Вивчіть компанії (телефонний довідник, інтернет-ресурси), які підходять вам, і розсилайте резюме в відділ кадрів, дзвоніть, цікавтеся наявністю вакансій. Будьте наполегливі, але ввічливі. Багато, набравшись нахабства, йдуть навпростець до начальству. Наприклад, так можна вчинити, вирішивши влаштуватися працювати в музичний магазин або магазин одягу. Тут важливо здивувати в перші хвилини спілкування - це навик, який цінується у продавцов.3. Вивчіть оголошення, обдзвоните компаніі.4. Зареєструйтесь в інтернеті на порталах, що представляють собою фактичні біржі праці, наприклад, www.superjob.ru, www.rabota.yandex.ru, www.rabotka.ru. Тут вам також доведеться написати резюме, заповнивши форму на сайті. Скористайтеся попередніми рекомендаціями. Підпишіться на розсилки. 5. І не сидите, склавши руки. Шукайте, дізнавайтеся, питайте. І будьте впевнені в собі. Конкуренція при пошуку роботи висока, фахівців багато, але роботодавцю потрібно знати, що саме ви впораєтеся зі своїми обов'язками, тому що ви впевнені в своїх силах.