Як вибрати місце проживання.

Якщо раніше в нашій країні практично не було можливості вибрати місце проживання за своїм смаком та уподобаннями, і люди змушені були заселятися там, де їм надавалася квартира, то зараз можна дозволити собі придбати житло, яке стане найбільш комфортним. Астрологи радять вибирати місце проживання згідно свого знаку зодіаку.
Інструкція
1
Вибирайте найбільш жвавий район, якщо ви Овен. Вам буде комфортно серед великої кількості промислових підприємств, транспортних магістралей, торгових центрів. Орієнтуйтеся на будинки, біля яких є спортивні споруди.
2
Підбирайте район з особняками або малоповерховими будинками, якщо ви Телець. Бажано, щоб поруч було багато продуктових магазинів.
3
заселятися в районах з широкими проспектами, важливими транспортними магістралями, якщо ви народилися під знаком Близнюків. Зверніть увагу на наявність неподалік розважальних центрів, кінотеатрів і бібліотек.
4
Повертайтеся в будинок свого дитинства, Раки. Тільки там ви зможете почувати себе затишно. Можна поселитися і на старовинній вулиці з малоповерховими будинками.
5
Оселіться в найпрестижнішому районі, якщо ви Лев. Для вас дуже важливо бути в усьому краще за всіх. Зверніть увагу на зручність житла і близькість від місця роботи. Адже для вас, Діви? це немаловажно.
6
Вибирайте для проживання комфортний, добре доглянутий район, якщо ви Терези. Обов'язково зверніть увагу на кількість зелені і наявність культурних установ.
7
Живіть в старих районах, не схильних реконструкціям і де немає промислових підприємств, Скорпіони, так як екологія для вас не порожні слова. Бажано, щоб поруч з будинком був водойму. Пошукайте житло в сучасних престижних районах з великою кількістю простору і світла, якщо ви Стрілець. Добре, якщо неподалік знаходиться церква.
8
Підберіть якісне житло в адміністративному центрі, Козероги. В такому місці ви будете почувати себе найбільш комфортно.
9
Пошукайте собі житло в районах з новими багатоповерховими будинками і широкими вулицями, якщо ви Водолій.
10
заселятися в тихому районі, насиченому тінистими парками і ставками, Риби. Це для вас райські місця.