Як перевірити мобільний телефон на вірус. Як перевірити телефон на віруси через інтернет.

Розвиток мобільних технологій привело до появи вірусів для стільникових телефонів, комунікаторів і смартфонів. Щоб убезпечити свій пристрій від вірусних атак, виконайте сканування системи.
Інструкція
1
Мобільні телефони мають спеціалізовані операційні системи, такі як: Windows Mobile, Android і т.п. Для даних ОС хакери створюють шкідливі програми, щоб виконувати шпигунські дії, злодійство ваших даних, списування коштів з вашого балансу. Щоб забезпечити надійний захист мобільного телефону, придбайте в спеціалізованому магазині ліцензійне програмне забезпечення, наприклад, Spy Monitor Light для Symbian і Windows Mobile або Kaspersky Mobile Security 9. Вони захищають операційні системи мобільних телефонів від крадіжки смс-повідомлень, списування грошових коштів, а також здійснюють функцію «Батьківського контролю і запобігання потрапляння шкідливих файлів з інтернету.
2
Встановіть антивірусне програмне забезпечення на мобільний телефон, запустіть його. Автоматично буде виконано оновлення бази даних антивіруса.
3
Зайдіть в меню програми. Виберіть вкладку «Антивірус і натисніть« Повна перевірка мобільного пристрою. Активуйте функції «Анти-злодій і« Фільтр виклик і SMS для повноцінного захисту.
4
Якщо стільниковий телефон не має повноцінної операційної системи, перевірте його на наявність вірусів за допомогою антивірусу, що встановлений на вашому персональному комп'ютері. Підключіть мобільний телефон через DATA-кабель до ПК. Буде автоматично виявлено новий пристрій і встановлено з'єднання. Виконайте перезавантаження операційної системи комп'ютера, щоб підключення вступило в силу.
5
Зайдіть в «Мій комп'ютер. В розділі «Пристрої зі знімними носіями виберіть ярлик з назвою вашого мобільного пристрою. Клацніть правою кнопкою мишки по цьому ярлику. Клікніть по посиланню «Перевірити антивірусом. Після завершення сканування натисніть кнопку «Лікувати все.
6
Виконайте безпечне відключення телефону від комп'ютера.
З часом мобільні пристрої стають все складніше. Багато сучасних апарати володіють складною внутрішньою будовою, мають різні операційні системи. Однак чим складніше телефон, тим простіше зловити на нього вірус в процесі роботи. І тут рятують мобільні антивірусні програми і комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - Програма-антивірус для мобільного телефону
Інструкція
1
Якщо у вас телефон на платформі Java, то єдиний шлях зараження - установка шкідливої Java-програми. Якщо пристрій починає відправити якісь смс під час запуску програми, робить виклики, внаслідок яких гроші з вашого мобільного рахунку знімаються, то цю утиліту можна назвати шкідливою. Видаліть всі програми, які можуть викликати у вас підозру. Для телефонів на Java нету поняття вірусу зважаючи на простоту структури і неможливості отримання прав для самостійно запуску певного процесу. Всі програми з позначкою Mobile Antivirus можуть також потенційно вважатися шкідливими.
2
Якщо у вас на телефоні встановлена операційна система Symbian, то ймовірність зараження присутня. Знайдіть в інтернеті (бажано за допомогою комп'ютера із запущеним антивірусником) антивірусну програму для пристрою. З усіх утиліт можна виділити Defenx Mobile Security, Dr. Web Antivirus (мобільна версія комп'ютерного додатка), Mobile Securuty і Kaspersky (також мобільна версія).
3
Встановіть завантажену програму на телефон і запустіть її в режимі сканування (пункт «Сканування»).
4
Якщо у вас пристрій на платформі Android, то завантажуйте всі антивірусні утиліти безпосередньо через «Маркет». Виберіть відповідний пункт меню і введіть в пошуку запит «антивірус». Серед результатів, які будуть виведені на екран, виберіть вподобану вам програму і натисніть «Завантажити та встановити».
5
Дочекайтеся закінчення установки програми, після чого запустіть її через меню або додайте ярлик додатка на робочий стіл. Виберіть розділ «Повне сканування» і дочекайтеся закінчення перевірки.
Корисна порада
Проводите сканування пристрою за допомогою антивірусної програми раз на тиждень при активному використанні телефону як засобу виходу в інтернет. Не обов'язково кожен раз робити «Повне сканування», досить робити часткову перевірку з відповідного пункту меню.