Як правильно скласти акт.

Одним з основних документів, які використовуються в будь-якій сфері діяльності, є акт. Він служить для підтвердження якихось подій чи фактів і завіряється кількома особами. Як же правильно скласти акт?
Інструкція
1
Організуйте комісію, яка братиме участь у складанні акта. У комісії повинно бути не менше двох осіб.
2
Відобразіть в акті дійсний стан справ або використовуйте чорнові записи, які були зроблені на місці перевірки. У цих записах повинні бути фактичні відомості, кількісні показники та аналітичні дані.
3
Використовуйте для складання акта спеціально розроблені бланки.
4
Напишіть назву організації, яка складає даний документ.
5
Проставте дату написання акта та його реєстраційний номер. Якщо дії відбувалися протягом декількох днів, відзначте це.
6
Вкажіть місце складання документа і підберіть заголовок, в якому обов'язково першим буде слово «акт», а далі - мета його складання. Наприклад, «Акт про передачу цінностей».
7
Відзначте вид документа, на підставі якого проводиться дана робота, його номер і дату складання.
8
Напишіть прізвища, імена, по батькові та посади голови комісії, складовою документ, і її членів. Викладіть детально в основній частині акта методи, характер, сутність і терміни роботи, яка була виконана.
9
Опишіть факти, які були виявлені під час проведення заходу. Для відображення цієї інформації можна використовувати таблиці або викладати її по пунктах. Відобразіть зроблені на підставі виконаної роботи висновки і пропозиції, які можна буде використовувати для поліпшення існуючого фактичного стану справ.
10
Вкажіть кількість примірників складеного акта, яке залежить від числа зацікавлених у ньому сторін або від розроблених нормативів. Відзначте наявність додатків до документа, якщо вони є. Дайте підписати акт всім членам комісії (з розшифровкою підпису).
11
Затвердіть складений документ у керівника підприємства.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KeJVyHxhhXc
Акт - це підсумковий документ роботи комісії при проведенні службового розслідування, який підтверджує встановлені факти або події. Складається він на підставі матеріалів справи і підписується всіма членами комісії.
Інструкція
1
Складайте акт службового розслідування на фірмовому бланку компанії. Вгорі посередині листа має бути зазначено назву підприємства. Потім нижче поставте дату складання документа і надайте номер. Також необхідно написати місто, в якому знаходиться підприємство.
2
Документ повинен бути затверджений директором. Поставте гриф затвердження, який складається з слова «Затверджую», найменування організації, посади керівника (генеральний директор або директор) і його прізвища, імені, по батькові.
3
Нижче посередині документа напишіть його назву «Акт про проведення службового розслідування». Потім напишіть, на підставі якого документа складається акт. Зазвичай це наказ керівника компанії. Вкажіть його номер і дату підписання.
4
Перерахуйте всіх членів комісії, вказавши їхні прізвища, імена, по батькові та посада кожного з присутніх при складанні документа.
5
Викладіть суть справи. В першу чергу напишіть на підставі яких документів складається акт. Це можуть бути результати досліджень, експертиз, опитувань свідків. Потім перерахуйте поставлені завдання, які необхідно було виконати членам комісії. В основній частині викладіть суть і характер виконаної роботи, факти, які вдалося встановити в ході розслідування, зроблені висновки і пропозиції.
6
Напишіть, у скількох примірника складено акт і куди буде спрямований кожен з них. Зазвичай документ складається у трьох примірниках. Один - підшивається до справи, другий - залишається у керівника організації, третій - направляється у вищестоящу організацію.
7
Перерахуйте всі документи, які повинні бути додані до акта. Це можуть бути заяви, пояснювальні записки, документи бухгалтерської та фінансової звітності, специфікації, договори.
8
Підписати документ повинні всі члени комісії та присутні.