Як з'єднати дві антени.

Супутникове телебачення, на відміну від звичайного ефірного, дає можливість переглядати на нових LCD і LED телевізорах цифрові канали в HD якості. Тим самим фарби на екрані виглядають реалістично, а картинка дозволяє створити «ефект присутності». Щоб мати можливість охопити весь спектр тв каналів з усіх доступних на орбіті сателітів, можна застосувати або моторподвес для супутникової антени, або ж підключити на один ресивер дві і більше «тарілок» одночасно.
Вам знадобиться
  • - DiSEqC.
Інструкція
1
Встановіть дві супутникові антени. Найбільш традиційний варіант: одна «дивиться» на захід і має три конвектора - на супутники Amos 2/3 4W, Astra 4,8E (Sirius 5E) і HotBird 13E, друга спрямована на схід, де розташовані супутники ABS 1 75E, Express AM2 80E і Yamal 201 90E. При їх установці стежте, щоб кронштейни, на які вони кріпляться, були або строго горизонтальні (на стіні), або вертикальні (на даху). Крім цього, перед антенами не повинно бути висотних будівель або високих дерев, які могли б загороджувати сигнал з супутника.
2
Налаштуйте спочатку «західну» антену. Для цього підключіть коаксильной кабель до центрального конвектору (супутник Astra 4,8E), а потім в гніздо ресивера LBN in. Останній підключіть до телевізора і налаштуйте на ньому канал, на якому буде показувати супутникове телебачення. Надалі, перемикання тв каналів будете перемикати пультом ресивера. В меню тюнера виберіть супутник Astra 4,8E, якщо його немає - пропишіть вручну. Встановіть такі настройки транспондера - 11766h27500, DiSEqC відключіть. Поставте антену вертикально і відведіть вправо до упору. Рухаючи її вліво, зловіть сигнал з супутника і доведіть його силу до 80-90%. Це буде видно внизу вікна налаштування. Зафіксуйте антену в такому положенні.
3
Вимкніть супутниковий ресивер і підключіть до нього кабель від конвектора Amos2/3 4W. Регулюючи конвектором на планці, налаштуйте на сателіт. Також встановіть сигнал на супутнику HotBird 13E. Налаштуйте цим же способом другу антену, починаючи з Express AM2 80E. Щоб під'єднати одночасно ці дві антени до одного ресивера, скористайтеся електронним пристроєм DiSEqC 8-1 (8 - входів, 1 - вихід). Підключіть коаксильниє кабелі від всіх шести конвекторів до нього, а вихідний кабель до ресивера. Увімкніть його і в настройках меню сателітів «включите» DiSEqC. Проскануйте ресивером все транспондери шести супутників і збережіть канали. Таким же способом можна приєднувати і три, чотири і т.д. супутникових антен, тільки слід брати DiSEqC з великою кількістю входів.