Як оформити газету.

Отже, ви вирішили зробити газету. Неважливо, якою вона буде: стінгазета для колег, невеликий шкільний вісник, надрукований на широкоформатному принтері, або повноцінне періодичне видання. З темою визначилися, матеріали зібрані. Як оформити газету? Яку б газету ви не робили, зверніть увагу на наступні моменти.
Інструкція
1
У будь-якої газети повинен бути свій впізнаваний стиль. Не бійтеся експериментувати, йдіть від шаблонів.
2
Оскільки газету ви робите в першу чергу для читача, подбайте про те, щоб йому було зручно її чітать.Расположіте текст на сторінці так, щоб людина, яка взяла вашу газету в руки вперше, зміг без праці в ній орієнтуватися.
3
Фотографії та малюнки служать не тільки додатковим ілюстративним матеріалом, а й часто "перетягують" на себе інформаційне ковдру. Подбайте про те, щоб фотографія привертала увагу. Не обов'язково, щоб на ній був зображений який-небудь компромат. Просто правильно розташуйте її на смузі.
4
Правильно вибраний шрифт - запорука вашого успіху. Він не повинен бути занадто популярним, але людині повинно бути легко читати те, що ним написано. Не потрібно показувати в одному номері все шрифти, які ви знаєте. Це забавно, звичайно, але читачеві навряд чи понравітся.Шріфт - це "обличчя" видання. Зробіть так, щоб воно було впізнаваним.
5
Оформлення структури газети - важка праця. Ваше завдання зробити так, щоб читач переміщався по рубриках і розумів, чому ви розташували матеріал так, а не іначе.Напрімер, якщо на першій смузі газети з'явиться серйозний аналітичний матеріал, читач ніколи не відкриватиме середину газети, щоб прочитати останні новини. Хоча б тому, що це просто незручно.