Як виростити запашний горошок.

Досить часто садівники займаються вирощуванням запашного горошку. Він добре росте в тих місцях, де є захист від вітру, а також гарне сонячне освітлення. При вирощуванні горошку необхідно дотримуватися певні умови. В іншому випадку він може загинути.
Інструкція
1
Найкраще горошок росте на добре прогрівається, родючої, воздухопроницаемой грунті, яка має кислотність рН 7,0-7,5 (нейтральна). Не рекомендується саджати його на перезволоженому ділянці, де присутні близькі грунтові води. Врахуйте, також потрібно правильно підготувати грунт. Робити це потрібно завчасно. Під перекопування потрібно внести компост, фосфорні та калійні добрива. Кислотну нирку обов'язково потрібно провапнованих. Заборонено в грунт вносити свіжий гній. Він викликатиме фузариозное в'янення запашного горошку. Також вкрай не рекомендується використовувати азотні добрива. Дана культура здатна фіксувати азот атмосфери.
2
Сіяти горошок потрібно ранньою весною, коли зійде сніг і відбудеться достатню прогрівання грунту. Насіння запашного горошку необхідно посіяти в лунки. Найкраще на лунку використовувати 2-3 насінини. Врахуйте, рослина, яка посіяно з насіння, буде зацвітати тільки до кінця липня. Щоб квіти радували довше, рекомендується вирощувати їх через розсаду. Для того щоб насіння проростало швидше, його необхідно замочити на добу у воді, температура якої повинна бути не нижче 40 ° С. Також його можна протерти між двома шарами наждачного паперу. При температурі 18-20 ° С сходи почнуть з'являтися вже через 6-10 днів.
3
Догляд за горошком увазі прополку і розпушування. Якщо ви посадили високорослі сорти, то обов'язково подбайте про їх опорі. Для цієї мети добре підходить сітка і шпагат. У міру зростання пагони акуратно направляйте в потрібне положення і підв'яжіть.
4
Запашний горошок являє собою швидкозростаюча рослина. Його стрижневий корінь глибоко проникає в грунт і видобуває велику кількість поживних речовин. Рекомендується стимулювати зростання придаткових коренів. Для цього потрібно підгорнути рослину і підсипати родючий субстрат до основи стебла.
Зверніть увагу
Вирощування запашного горошку і догляд за ним. Запашний горошок потрібно вирощувати на добре освітлених та захищених від вітру ділянках. Рясне і якісне цвітіння можливе тільки на родючих, але не обтяжених свіжими органічними добривами ґрунтах.
Корисна порада
Запашний горошок вирощування Сьогодні ми хотіли б поговорити про такий незаслужено забутому рослині, як запашний горошок. Зацвітає запашний горошок залежно від сорту через 60 - 90 днів після появи сходів. Квітка горошку нагадує човник, пливе, розпустивши вітрила. Частки квітки, пелюстки, так і називаються: верхні - вітрилом, середні - веслами, нижні - човником.