Як підключити відеокамеру до ПК. Як подключть камера до кампютр.

Деякі цифрові відеокамери можуть безпосередньо підключатися до комп'ютера за допомогою USB або FireWire кабелю. Тим не менш, у багатьох випадках вам доведеться приймати спеціальні заходи для підключення даного пристрою. Це відбудеться в тому випадку, якщо у вас стара відеокамера або відсутні сумісні порти. Що ж робити?
Інструкція
1
Переконайтеся, що комп'ютер має останню версію DirectX. Натисніть кнопку «Виконати» і введіть у полі команду dxdiag. Натисніть Enter. Зайдіть в розділ «Версія DirectX». Перевірте веб-сайт Microsoft щоб переконатися, що вона є останньою на даний момент.
2
Придбайте FireWire кабель, якщо ваша камера підтримує дане підключення. Це дозволить вам завантажувати відео швидко. Однак якщо ви не можете використовувати FireWire, застосуйте кабель USB для підключення пристрою до комп'ютера.
3
Запустіть будь-яку з програм для роботи з відео на вашому комп'ютері. Наприклад, можна використовувати Windows Movie Maker, яка в даний час поставляється з більшістю комп'ютерів. Якщо вам потрібно більше можливостей для перегляду і редагування відео, придбайте таке програмне забезпечення, як CyberLink PowerDirector або Adobe Premiere. Як тільки ви підключите відеокамеру, обладнання автоматично почне програвання відео і запропонує варіанти подальшої роботи з ним.
4
Здійсніть підключення до комп'ютера відеокамери, яка не має портів USB і FireWire. Для цього вивчите специфікацію обладнання вашого комп'ютера. Якщо потрібно, отримаєте дану інформацію в комп'ютерному магазині. Вам знадобиться графічна карта або інший пристрій, що може оцифровувати аналоговий сигнал від відеокамери.
5
Перевірте ретельно функції, перераховані на коробці, щоб переконатися в тому, що пристрій зможе захопити і оцифрувати відео з камери. Також вибирайте пристрій, який має RCA роз'єми (вони круглі і різних кольорів). Крім того, перевірте системні вимоги і порівняйте їх з даними по конфігурації вашого комп'ютера.
6
Встановіть все програмне забезпечення, що постачається з пристроєм відеозахоплення. Підключіть аудіо і відео RCA кабелі до відповідних гнізд на відеокамері, а також до пристрою відеозахоплення. Запустіть програму, яку ви будете використовувати для захоплення відео і виконайте всі необхідні дії по його оцифрування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZC27Nyeqn80
Багато користувачів комп'ютерів бажають обладнати їх камерами для захоплення зображення в реальному часі. Існує кілька видів таких камер. Одні з них підключаються безпосередньо, інші - через проміжне обладнання.
Інструкція
1
Для підключення до машини веб-камери з інтерфейсом USB просто включіть її в порт. Після цього в Linux запустіть програму xawtv. Якщо камера підтримується, ви побачите зображення. У випадку, якщо камера не підтримується, потрібні досить складні настройки. Можна або знайти опис цих налаштувань за назвою камери в пошукових системах, або змінити її на іншу. Іноді допомагає зміна або оновлення дистрибутива. У Windows перед використанням будь-який веб-камери потрібно встановити драйвери і програми з доданого до неї диска. Врахуйте, що драйвери від однієї камери можуть не підійти до іншої.
2
Щоб підключити до комп'ютеру IP- відеокамеру, приєднайте її до вільного порту роутера. Якщо камера вимагає харчування через PoE, подайте його через спеціальний перехідник, а якщо ні, подайте його окремо, дотримуючись полярності. Потім введіть в адресний рядок браузера IP-адресу, присвоєний їй роутером по DHCP. З'явиться веб-інтерфейс, з якого здійсните необхідні налаштування. Обов'язково встановіть складний пароль. Потім через той же веб-інтерфейс приступите до перегляду зображення з камери.
3
Для підключення камери, що виробляє аналоговий відеосигнал, скористайтеся спеціальною платою - ТВ-тюнером. Встановіть плату у вільний PCI-слот вимкненого комп'ютера, підключіть камеру через роз'єм для введення композитного відеосигналу (він може бути, залежно від моделі тюнера, використовувати стандарт RCA або, рідше, BNC), потім увімкніть камеру і комп'ютер. Для роботи з ним в Linux використовуйте програму tvtime або той же xawtv. Ймовірність того, що плата коректно визначиться відразу, значно більше аналогічної ймовірності для веб-камери. У Windows встановіть драйвера і програми з доданого до плати диска. Якщо їх немає, використовуйте програмний пакет Kastor TV.
4
У програмі виберіть низькочастотний відеовхід (якщо їх декілька, перевірте, з якого саме з них надходить сигнал). Якщо камера кольорова, а зображення чорно-біле, перемкніть телевізійний стандарт (як це зробити, залежить від програми).
Зверніть увагу
Ніколи не використовуйте ніякі камери, не попередивши людей про те, що їх знімають. У магазині, наприклад, можна розмістити табличку з відповідним попередженням.