Як підключити субтитри Windows Media Player. Як відкрити файл srt.

Навіщо можуть знадобитися субтитри ? Якщо ви хочете подивитися іноземний фільм, для якого ще не з'явився переклад, або потренуватися в перекладі з цієї мови. Також це стане в нагоді, якщо ви хочете почути голоси акторів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - Windows Media Player.
Інструкція
1
Виконайте установку кодеків для відтворення фільму з субтитрами. Встановіть набір кодеків K-lite. Далі необхідно завантажити самі субтитри. Зробити це можна на сайтах fansubs.ru, subs.com.ru. Далі розпакуйте субтитри з архіву (з архівами у форматі * .rar і * .zip впорається програма Winrar), помістіть їх в папку, де знаходиться фільм.
2
Скачайте і встановіть спеціальний плагін, призначений для підключення субтитрів до відеоплеєра. Найкраще встановити такий плагін, який підтримує різні програвачі та різні формати субтитрів. Наприклад, встановіть DivXG400. Він володіє підтримкою практично всіх відомих форматів субтитрів, але є проблеми з відображенням кирилиці.
3
Скачайте плагін DivXG400, щоб включити субтитри в Media Player. Для цього перейдіть за посиланням http://www.free-codecs.com/download/DivXG400.htm, клацніть по назві плагіна, виберіть місце збереження і дочекайтеся завантаження. Після цього запустіть інсталяційний файл і встановіть плагін на комп'ютер. Скопіюйте файл з субтитрами в папку, в якій знаходиться файл відеозапису. Перейменуйте файл субтитрів: він повинен мати таку ж назву, як і відеофайл. Відкрийте фільм в Windows Media Player.
4
Виконайте підключення субтитрів в Media Player за допомогою плагіна VobSub. Він підтримує субтитри в таких форматах: * .ssa, * .smi, * .srt, * .sub. Щоб переглядати ці субтитри, скачайте плагін за посиланням http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=82303&package_id=84359 і встановіть його на комп'ютер.
5
Підключіть плагін в програму Media Player, щоб встановити підтримку кирилиці, виберіть версію Unicode. Далі перемістіть файл з субтитрами в папку з фільмом. Перейменуйте файл субтитрів: він повинен мати таку ж назву, як і файл з відео (наприклад, фільм.srt, фільм.avi). Відкрийте фільм за допомогою Windows Media Player.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PP5OvEsF0iI
Субтитри у фільмах відкривають масу можливостей перед слабочуючими людьми, а також у тих випадках, коли фільм хочеться подивитися в оригінальній озвучці без перекладу і дублювання - заради естетичного задоволення або тренування в іноземній мові. Субтитри допоможуть відслідковувати сенс фільму, і при цьому ви зможете слухати репліки героїв з оригінальними голосами акторів. У цій статті ми розповімо про те, як підключити субтитри у фільмі.
Інструкція
1
Краще всього використовувати для цього функціональну програму для перегляду відео з зовнішніми субтитрами - наприклад, VobSub. Ця програма дозволяє підключати субтитри, які не накладаючи їх на фільм, або накласти субтитри при бажанні, за допомогою фільтра TextSub, який потрібно відзначити для установки при інсталяції в розділі Plugins.
2
Щоб зробити перегляд і накладення субтитрів більш зручним, дайте файлу з субтитрами ім'я, відповідне імені файлу з фільмом. У цьому випадку при запуску фільму субтитри з аналогічною назвою автоматично відкриються разом з ним.
3
Якщо хронологія субтитрів трохи розходиться з фільмом - вони запізнюються або навпаки тікають вперед оригінального звуку і тексту, ви можете в реальному режимі зрушувати субтитри вперед і назад, використовуючи VobSub.
4
Крім того, синхронізувати субтитри з фільмом більш точно й акуратно вам допоможе програма subtitle Workshop, що надає ще більше можливостей по роботі з титрами фільмів.
5
Якщо ви хочете склеїти субтитри з фільмом назовсім, використовуйте фільтр TextSub, про який йшлося трохи вище.
6
Для склеювання титрів і відео вам буде потрібно ще одна утиліта - VirtualDub. Ця невелика безкоштовна програма для редагування відео дозволяє склеїти воєдино відеофайл і субтитри кількох форматів - srt, sub, ssa, smi, pcb і ass.
7
В каталог для плагінів VirtualDub встановіть фільтр для субтитрів, а потім відкрийте відеофайл. Зайдіть в меню Video, відкрийте розділ фільтрів, натисніть Add і виберіть у списку TextSub. Після цього клікніть «Відкрити» і завантажте потрібні субтитри.
8
В меню Video Compression вкажіть бітрейт і тип кодування для вашого фільму, а після цього збережіть файл під новою назвою з прикріпленими субтитрами, вказавши при збереженні параметр Full Proceccing Mode.
9
Попередньо перевірте, чи правильно встановлено шрифт і мову в субтитрах, щоб вони відобразилися коректно, в розділі Text Settings програми VobSub.