Як розібрати стіл.

Іноді потрібно не тільки зібрати корпусні меблі, а й розібрати її, щоб перевезти в інше місце. Розібрати стіл можна, маючи необхідні інструменти і уважно вивчивши його конструкцію.
Вам знадобиться
  • - плоска викрутка;
  • - велика хрестова викрутка.
Інструкція
1
Приступаючи до роботи, знайдіть всі місця кріплення стільниці з ніжками. Типові елементи фіксації знаходяться під стільницею. Вона кріпитися до ніжок, які можуть бути з'єднані між собою поперечними планками.
2
Якщо стіл з'єднаний з іншим столом або з «куточком», відкрутіть в першу чергу гвинти (або шурупи), які тримають стяжки. Стяжки мають вигляд дужки або пластини прямокутної форми.
3
Видаліть стяжки, які з'єднують столи. Таким чином, ви відокремте стіл від приставок або інших меблів.
4
Ослабьте елементи кріплення стільниці. Коли вона вже не зафіксована, приступите до знімання її з ніжок стола.
5
Далі необхідно послабити гвинти кріплення однієї ніжки в місці, де вона з'єднана з поперечною дошкою, яка скріплює їх між собою. Від'єднайте одну ніжку стола. Потім точно також приберіть другу.
6
Все кріпильні деталі (фурнітуру) покладіть в пакет і прив'яжіть до дощок розібраного столу, щоб у разі переїзду не подряпалася полірована меблі.
7
Візьміть плоску викрутку або велику хрестову, щоб зняти стільницю. За допомогою даних інструментів поверніть проти годинникової стрілки барабанчики (чотири ексцентричні стяжки). Дотримуйтесь кут повороту близько 180 градусів (приблизно півоберта, не більше). Ексцентрики розташовуються на внутрішній стороні ніжок ближче до самій стільниці.
8
Зазвичай на таких стежках варто стрілочка-покажчик. Тому, повертаючи барабанчик проти годинникової стрілки, стежте за тим, щоб дана стрілочка дивилася строго вгору. Це положення означає, що стяжки ослаблені. Таким способом розблокуйте всі чотири стяжки, які розташовані на ніжках столу.
9
На одній ніжці можуть бути розташовані дві точки кріплення, які можуть бути приховані під декоративною накладкою під колір столу. Тому, перед тим як повернути стяжку, зніміть пластмасовий маленький кружечок (декоративний елемент).
10
Щоб відокремити ніжки стола від сполучної поперечної дошки, стрілки на ексцентрики направте прямо в сторону ніжок стола, приведіть їх в горизонтальне положення. Повертайте стяжки проти годинникової стрілки.
Корисна порада
На аркуші паперу складіть схему розборки столу, щоб легше було його зібрати на новому місці.