Як збільшити шрифт на екрані. Windows xp текст крупніше.

Способів збільшення шрифту на екрані комп'ютера досить багато. Вибір способу залежатиме від вашої операційної системи, а також від того, чи хочете ви збільшити шрифт якоїсь конкретної програми або всіх запускаються вікон комп'ютера.
Інструкція
1
Використовуйте екранну лупу, щоб збільшити шрифт окремих ділянок екрану. Для цього натисніть на панелі задач кнопку «Пуск», в розпочатому головному меню перейдіть в пункт «Програми», далі «Стандартні» і підміню «Спеціальні можливості» - «Екранна лупа». Вгорі екрана з'явиться вікно програми, яке буде в збільшеному варіанті показувати частину екрану біля покажчика миші. Проведіть мишею біля потрібної ділянки тексту, щоб зробити більше шрифт для нього.
2
Виконайте збільшення шрифту на екрані для всіх вікон операційної системи Windows XP. Для цього клацніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу. Виберіть пункт «Властивості» з контекстного меню. У вікні налаштувань екрану перейдіть у вкладку «Оформлення», в нижній частині цього вікна відкрийте список біля напису розмір шрифту. Є три варіанти на вибір: звичайний, крупний, величезний шрифт. Виберіть підходящий вам варіант, клацніть по кнопці «Застосувати».
3
Для зміни розмірів шрифту в окремих елементах вікна Windows перейдіть у вкладку «Оформлення» властивостей екрану, клацніть кнопку «Додатково». Клацніть по елементу вікна, для якого хочете змінити шрифт на екрані, внизу з'являться настройки форматування даного елемента. Виберіть потрібний розмір шрифту. Таким методом ви зможете вручну налаштувати необхідні вам розміри шрифтів на екрані.
4
Виконайте збільшення шрифту на екрані в ОС Windows 7. Клацніть по кнопці «Пуск», виберіть опцію «Панель управління», далі виберіть підміню «Оформлення та персоналізація», далі пункт «Персоналізація».
5
У лівій частині вікна виберіть команду «Зміна розміру шрифту». Для зміни цих налаштувань потрібно введення пароля адміністратора. Щоб збільшити розмір шрифту, клацніть по кнопці «Крупний масштаб» (150%), далі натисніть "ОК". Для використання даного масштабу буде потрібна підтримка монітором дозволу не менше ніж 1200 на 900 пікселів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OSs6HGdnk3Q