Як утеплити салон ВАЗ 2107. Як зняти решітку радіатора на Пріорі.

Утеплення салону автомобіля ВАЗ 2107 благотворно позначається і на безпеці руху. Водій комфортно почувається за кермом, перестають пітніти вікна машини. Щоб не опинитися в холодному автомобілі в непогожий день, необхідно підготувати його до зими заздалегідь.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - комплект гумових ущільнювачів;
  • - герметик;
  • - скотч;
  • - теплоизолятор пенофол фольгований 3мм .
Інструкція
1
В першу чергу позбудьтеся від протягів. Деформація неякісних гумових ущільнювачів вітчизняного виробництва в машині ВАЗ 2107 призводить до того, що вона перестає тримати тепло і «видихає» повітря. Для перевірки герметичності автомобіля їдьте на автомийку.
2
Перевірте салон після проходження зовнішнього миття. Відзначте, де і в яких місцях салону скупчилася вода. Наявність води говорить про те, що салон машини не тримає вологу, а значить, існує також проблема теплоізоляції.
3
Не витрачайте час на проклейку або інший спосіб порятунку старих гумових ущільнювачів. Вони не працюватимуть однаково, і в салоні знову буде холодно. Купите і встановите новий комплект, який обійдеться вам в 300-400 руб.
4
Увімкніть грубку і перевірте її роботу в різних режимах. У разі несправності, займіться радіатором. Розберіть торпеду, зніміть бардачок і приладову дошку. Демонтаж радіатора - робота не з легких, проте його своєчасна заміна або якісне відновлення за допомогою герметика додасть машині 5-6 градусів тепла в зимову холоднечу.
5
Зніміть килими і прокладки і прокладете підлогу заздалегідь обраним утеплювачем. Зверніть увагу, що дешеві утеплюючі матеріали мають погані експлуатаційні характеристики. Крім того, мають огидним запахом, бо мають звичай вбирати вологу й сторонні запахи в салоні. Бувалі водії рекомендують утеплювач пенофол фольгований 3мм. Цей матеріал вирішує відразу кілька завдань. Крім функції утеплення, він також прекрасно справляється і з завданнями шумоізоляції.
6
Далі приступайте до утеплення дверей. Зніміть обшивку і поліетиленову пароізоляцію. Візьміть пенофол і починайте вирізати утеплювальні прокладки. Можливе використання заздалегідь підготовленого шаблону. Прикріпіть прокладки на скотч. Зверніть увагу, що необхідно також вирізати отвори під ручки і важелі і зміцнити теплоізоляцію навколо них. Встановіть на місце оббивку дверей. Перевірте хід ручок склопідйомників.
7
Якщо всі перераховані методи не допомагають, встановіть обігрівач сидінь. Це пристрій не вирішує питання теплоізоляції салону загалом, але відмінно покращує самопочуття, зігріваючи в непогідні дні як водія, так і пасажира.