Як монтувати профіль.

При обробці стін або стель гіпсокартоном необхідно монтувати профіль. Справа в тому, що в більшості приміщень стіни нерівні. Тому рекомендується виконати обробку гіпсокартоном. З його допомогою поверхня стіни буде ідеальною.
Інструкція
1
Спочатку потрібно провести монтаж металевого профілю для гіпсокартону. Каркас з профілів повинен бути встановлений на деякій відстані один від одного. Профіль зазвичай кріпиться за допомогою прямих підвісів. Також необхідно вірно розрахувати і вибрати профіль, який буде монтуватися. На стіні потрібно зробити розмітку місця розташування профілів. Після цього проводиться обчислення відступу гипрока від стіни. При цьому необхідно враховувати, щоб панель не заважала прокладання інженерних комунікацій. Для обчислення відступу ніжно скласти товщину гіпроковой панелі, товщину профілю, а також ширину проміжку від стіни до панелі.
2
На стіні обов'язково необхідно накреслити лінію кордону лицьовій площині стіни, яка буде паралельна підлозі. Після цього визначається кордону лицьовій площині каркаса під гіпсокартон. Потім потрібно створити проекцію лінії на стелі. Обов'язково перевірте рівності лінії за допомогою схилу. На стелі потрібно відзначити з'єднання обрешітки. До даних точкам буде виконуватися кріплення направляючого профілю.
3
Монтувати металевий профіль для гіпоскартона передбачає, що за допомогою цвяхів на стіні будуть закріплені підвіси. Розташовуватися вони повинні по лінії проходження стельового профілю на відстані не менше 1 метра один від одного. Потім можна займатися відрізанням листа гипрока необхідного розміру. Після цього стельові профілі необхідно вставити в пази напрямних профілів на стелі та підлозі. Перевірити положення профілю на вертикальність можна за допомогою спиртового рівня.
4
Кріпиться профіль до напрямного за допомогою саморізів з прес шайбою. Остаточну фіксацію можна зробити за допомогою прямих підвісів і саморізів з прес шайбою. Частини підвісів, які виступатимуть за передню площину каркаса під гипрок, необхідно відігнути всередину.