Як написати комерційну лист. Як писати лист комерційне пропозицію.

Комерційна пропозиція, комерційне лист, пропозиція про співпрацю - все це різні назви одного й того ж рекламного тексту, який покликаний привернути увагу одержувача до вашої компанії і ваших послуг або продукції. Щоб уникнути кількох поширених помилок в комерційній пропозиції, прислухайтеся до порад Дмитра Кота - одного з кращих копірайтерів Рунета і майстри рекламних текстів.
Інструкція
1
Не пишіть на самому початку фразу «комерційну пропозицію». Від цього ваш лист програє. Придумайте цікавий заголовок, натякає на можливість вирішення відомої проблеми вашого адресата. Саме він «продасть» йде нижче текст.
2
Починайте без довгих вступів, що описують ситуацію на ринку, в галузі, у вашій сфері діяльності. Ваша мета - продати не ринок і не вашу нішу, а власні послуги.
3
Пишіть простою мовою. Не використовуйте вузькоспеціалізовану термінологію. Клієнту, який отримав вашу пропозицію, зовсім не обов'язково знати, як називаються всі технічні процедури, які ваша компанія, до того ж, бере на себе.
4
Пишіть на мові вигод для споживача. Надлишок особових займенників і «яковиканіе» виглядають як марні спроби підняти власний статус. Однак чим більше важливості, тим нижче будуть продажу. Споживачеві цікаво, що він може від вас отримати.
5
Намагайтеся виділятися і відбудовуватися від конкурентів, які пишуть шаблонні пропозиції. Виділіть те, на чому ви спеціалізуєтесь і чим відрізняєтесь від інших подібних компаній. І переформулюйте це в вигоду.
6
Оптимальний розмір комерційної пропозиції - одна сторінка формату А4. Дотримуйтеся його і використовуйте форматування в тексті. Суцільні «простирадла» сприймаються дуже погано. Форматування ж допоможе вам розділити текст на логічні фрагменти, зручні для читання. Розмір кожного абзацу - не більше 5-6 рядків.
7
Використовуйте правильний фірмовий бланк. Бланк - це елемент іміджу. Однак це не договір. Тому видаліть з нього всі реквізити, банківські рахунки, ІПН та ОГРН, що не несуть ніякого смислового навантаження.
8
Наприкінці використовуйте заклик до дії і обмеження пропозиції, наприклад, за часом: «Зателефонуйте нам прямо зараз! При оформленні замовлення ви отримаєте знижку ХХ%. Пропозиція діє рівно 6 днів ».