Як перевести вебмані з гаманця на гаманець. Як перевести гроші з гаманця на гаманець web money.

Система WebMoney призначена для фінансових розрахунків в інтернеті. При реєстрації в цій системі кожен її користувач отримує свій власний інтернет-гаманець, який можна поповнювати електронними грошима (еквівалент справжніх грошей), після чого ними ж проводити різні фінансові операції, в тому числі і виводити електронні гроші, тобто переводити в готівку. Однією з найпоширеніших функцій WebMoney є переведення електронних грошей з одного гаманця на інший.
Вам знадобиться
  • • Комп'ютер, підключений до інтернету.
  • • Встановлена на комп'ютері програма WebMoney Keeper.
Інструкція
1
Для того щоб здійснити переказ грошей з одного гаманця на інший першим ділом підключіться до інтернету.
2
Після чого запустіть програму WebMoney Keeper, яка повинна бути встановлена на вашому комп'ютері (дана програма встановлюється на комп'ютер в той момент, коли користувач заводить електронний гаманець у системі WebMoney).
3
У вікні, виберіть вкладку «Гаманці». В даній вкладці відображаються всі види гаманців, які були вами заведені. В системі WebMoney існує 7 видів гаманців, відрізняються вони між собою еквівалентом грошових коштів. Тобто, в гаманці, номер якого починається з букв WMZ, зберігаються гроші, еквівалентом яких є долар США. Якщо ж номер починається з букв WMR, то тут зберігаються електронні гроші, еквівалентом яких є російський рубль. І так далі: WME - еквівалент ЄВРО, WMU - еквівалент української гривні, WMY - еквівалент узбецького сума, WMB - еквівалент білоруського рубля, WMG - еквівалент золоту.
4
Якщо ви хочете перевести електронні грошові кошти з одного виду свого гаманця на інший (попросту зробити обмін однієї грошової валюти на іншу), то виберіть гаманець, з якого буде проводитися переклад, направивши на цей гаманець курсор, і натисніть праву кнопку миші.
5
У ще одному вікні виберіть «Обміняти WM * на WM *».
6
У наступному вікні вам залишиться лише вказати суму в рядку «КУПЛЮ» (це той гаманець на який будуть переведені кошти), або в рядку «ПРОДАМ» (це той гаманець з якого будуть переведені кошти).
7
Після чого слід натиснути «Далі».
8
Як тільки ви це зробите, почнеться операція обміну.
9
Після успішно проведеної операції вам прийде підтвердних повідомлення. Тобто в головному меню програми WebMoney Keeper у вкладці «Вхідні» з'явиться оповіщення про нове повідомлення, це повідомлення і буде підтвердженням вдало пройшов обміну.
10
Якщо ж ви хочете здійснити переказ коштів зі свого електронного гаманця на чийсь ще електронний гаманець, то після підключення до інтернету і запуску програми WebMoney Keeper, так же відкрийте вкладку «Гаманці».
11
Після чого виберіть той гаманець, з якого хочете здійснити переказ (майте на увазі, що в даному випадку переклад може проводитися тільки між однаковими видами гаманців, тобто якщо вам треба перевести гроші на гаманець виду WMB, то зробити ви це можете тільки зі свого гаманця такого ж виду WMB).
12
Наведіть на нього курсор і натисніть праву клавішу миші.
13
У віконці виберіть саму верхню строчку - «Передати WM».
14
Наведіть на цю строчку курсор, в результаті цього у вас з'явиться ще одне віконце. Виберіть у ньому рядок під назвою «В гаманець WebMoney ... Ctrl + W».
15
Натисніть на цю строчку лівої кнопкою миші.
16
В з'явився новому вікні вкажіть номер гаманця, на який ви хочете перевести гроші, суму і примітка.
17
Виберіть «Тип перекладу» - «звичайний».
18
Натисніть «Далі».
19
В результаті у вас повинно буде відкритися нове віконце, де буде відображена інформація про одержувача і суму переказу. Якщо все вірно, то підтвердіть транзакцію. Для цього введіть у спеціальне поле символи з картинки і натисніть "Далі".
20
Після цього гроші підуть на вказаний вами гаманець.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що система WebMoney знімає комісію з відправника у розмірі 0,8% від суми переказу.