Як поповнити рахунок мобільного телефону через інтернет. Як поповнить інтернет на компьюторе через телефон.

Розвиток інтернет-технологій дозволяє оплачувати різні послуги, не виходячи з дому, наприклад, можна поповнювати баланс мобільного телефону. Для цього вам необхідно мати банківську картку або віртуальні гроші.
Вам знадобиться
  • - банківська карта;
  • - віртуальний гаманець;
Інструкція
1
Увійдіть у системі WebMoney і ви отримаєте особистий віртуальний гаманець. Скачайте та встановіть програму Keeper. Запустіть її на вашому персональному комп'ютері. У діалоговому вікні виберіть вкладку «Мої WebMoney». У списку клацніть по посиланню «Мобільний зв'язок». Знайдіть назву вашого мобільного оператора і клацніть по його названію.В наступному меню впишіть свій номер телефону без вісімки і вкажіть суму, на яку бажаєте поповнити баланс (можна оплачувати від 10 до 15 тисяч рублів). Натисніть кнопку «Оплатити» .В новому вікні клікніть по ярлику "WebMoney Keeper Classic" і клацніть по кнопці «Далі» .Введіте код-підтвердження і переходьте до наступного кроку. Переконайтеся, що всі дані введені правильно і підтвердіть платіж.
2
Зайдіть на сайт «Універсальна фінансова система» (http://www.ufs-online.ru/).Зарегистрируйте свою банківську картку в даній сістеме.К оплати приймаються картки міжнародних систем Visa і MasterCard. Після реєстрації буде виконана перевірка введених банківських даних. Зайдіть в особистий кабінет і додайте номер мобільного телефону, баланс якого ви надалі хочете поповнювати. Натисніть кнопку «Оплатити». У вікні введіть суму і вкажіть номер банківської карти. Він в системі не зберігається в цілях безпеки, і тому його потрібно вводити кожен раз знову. Перевірте дані і підтвердіть поповнення балансу. Грошові кошти надійдуть на рахунок протягом 10 хвилин.
3
Увійдіть у системі «Яндекс.Деньги» (https://money.yandex.ru/). Вам буде надано особистий віртуальний гаманець. Клацніть по посиланню «Оплатити». У лівій частині вікна виберіть «Мобільний зв'язок». У відповідному вікні введіть номер мобільного телефону без 8 і назва платежу. Клацніть по кнопці «Заплатити». Гроші будуть списані з віртуального рахунку та переведені на баланс вашого телефону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HHjFxToAkJc