Як заробити на платіжних терміналах.

Платіжні термінали - це стаціонарні апарати, що забезпечують приймання платежів в режимі самообслуговування. З їх допомогою можна оплачувати послуги операторів стільникового зв'язку, ЖКГ, телебачення, інтернету і т.д. Це затребуваний і актуальний бізнес, здатний принести пристойний прибуток.
Вам знадобиться
  • - зареєструвати компанію;
  • - знайти місце для установки терміналів;
  • - придбати термінали;
  • - укласти договір з обслуговуючою компанією;
  • - укласти договір з платіжною системою;
  • - почати працювати.
Інструкція
1
Перш ніж стати власником мережі платіжних терміналів і почати заробляти, зареєструйте юридична (ТОВ) або фізична особа (ІП). Відкрийте рахунок у банку.
2
Вирішіть, де будуть встановлені ваші термінали. Місце знаходження апарату грає визначальну роль у розвитку бізнесу та отриманні доходу. Зупиніть свій вибір на бізнес-центрах, великих торгово-розважальних центрах, супермаркетах, центральних вулицях і т.д. Приймаючи остаточне рішення, керуйтеся високою прохідністю (від 1000 осіб на день), наявністю в даному місці електрики і співробітників служби безпеки.
3
Знайдіть компанію, яка займається виготовленням, встановленням та обслуговуванням апаратів і укладіть з нею договір. Це найбільш зручний варіант ведення даного бізнесу. Якщо ви плануєте встановити тільки один апарат, ви зможете обійтися без персоналу. У разі установки мережі терміналів, найміть оператора, який буде стежити за операціями через інтернет, і укладіть договір з банком або охоронним агентством, які проводитимуть інкасацію.
4
Коли всі питання будуть вирішені, придбайте термінали. Вивчіть умови, на яких працюють різні платіжні мережі та укладіть договір з однією з них - Empay, Е-pay, E-port і т.д.
5
Вартість нових апаратів коливається від 80000 рублів за вуличні і від 60000 рублів за ті, які призначені для приміщень. Крім того, можна придбати термінали, вживані. Ціни на них знижені, приблизно, на 50%.
6
Майте на увазі, що ваш заробіток буде грунтуватися на комісії і складе від 2 до 8% від загальної суми всіх платежів. Все залежить від умов договору. Мінімальний оборот однієї точки в небагатолюдному місці коливається від 7000-8000 рублів в день. В прохідних місцях він доходить до 90000 - 100000 рублів. Відповідно, якщо ваші термінали будуть знаходитися в місцях великого скупчення людей, один апарат принесе вам чистий прибуток від 2000 до 8000 рублів на добу.